lekarz Agnieszka Wesołowska-Rogozik

Internista

Wspaniały lekarz,kompetentny, cierpliwy.poświęcający nawet swój prywatny czas pacjentowi,wyrozumiały oczywiście godny polecenia. Korzystam często z pomocy lekarskiej ale dopiero gdy spotkałem Panią Rogozik to wiem ,że lekarze mogą być naprawdę wspaniali. Waldek

Super lekarz.Takich potrzeba więcej.Miła , uprzejma, cierpliwa nawet do takich upierdliwych pacjentów jakim ja jestem. Nigdy nie odmawia pomocy. Często korzystam z pomocy lekarskiej ale ta lekarka jest wyjątkowa. Waldek

Super lekarz takich więcej będzie super służba zdrowia bo podobno wracamy do starej nazwy. Uprzejma ,miła ,cierpliwa.Cieszy mnie ,że właśnie na nią trafiłem.Zawsze uśmiechnięta. Więcej takich lekarzy.Waldek

Wciąż poszukujesz "Internista Krze"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27