lek. med. Agnieszka Wierzbicka-Sławińska

"Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista chorób dzieci (II stopień w zakresie pediatrii).
Doświadczenie zawodowe: ...

Doświadczenie zawodowe: wieloletnia praktyka w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia chorób dzieci (renomowane centra medyczne: LUXMED, VIPMED, POLMED, ENELMED), doświadczenie w zakresie neurologii i rehabilitacji dziecięcej (kilkunastoletnia praca w Małopolskim Centrum Rehabilitacji Dzieci w Radziszowie).
Posiada wysokie kwalif...

Nie polecam , pani dr nieuprzejma. W luxmedzie odmówiła przyjęcia dziecka z wynikiem dodatnim na paciorkowiec . Nie polecam absolutnie tego lekarza

Bardzo ciepła, cierpliwa i niezwykle miła dla dzieci i rodziców Pani doktor. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i z rewelacyjnym podejsciem do dzieci. Dzieci także bardzo lubią Pani doktor i nigdy nie ma problemu jak trzeba się wybrać do Pani. Dodatkowo leczenie skuteczne i diagnozy zawsze trafne. Jak najbardziej polecam innym.

Zdziwiła mnie bardzo negatywna ocena tego lekarza, ponieważ nigdy nie byłam u lepszego specjalisty z moim dzieckiem: podejście do dziecka wspaniałe zarówno w trakcie, jak i po wizycie, diagnoza, leczenie, badanie - wszystko opiera się na konkretnej podstawie. Polecam serdecznie Pani doktor.

Polecam- świetny fachowiec, potrafi rzetelnie i właściwie przedstawić i postawić diagnozę...i ten spokój ducha.

Bardzo uprzejma i profesjonalna lekarka. Byłam u niej z moją 8 miesięczną córką i badała ją delikatnie i kompleksowo. Zleciła potrzebna badania. Polecam!

Jestem zdumiona negatywnym komentarzem, ktory sie pojawil na stronie. Ponad 6 miesiecy leczymy dziecko u Dr Agnieszki i zawsze byla mila, uprzejma, bardzo delikatna w badaniu niemowlaka. Widac, ze Pani Doktor lubi dzieci i ma wspaniale podejscie. Nie moge nic zlego powiedziec o dotychczasowych kontaktach w Promedisie. Jesli nie miala czasu, byc moze przyjmowala dodatkowe dzieci na prosbe rodzicow, a potem nie miala dosc czasu, albo jakis gorszy dzien..NA PEWNO nei jest to zachowanie rutynowe u tego lekarza. POLECAM!

Leczę u Pani doktor trójkę swoich dzieci od dwóch lat, jest to najplepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam, diagnozy zawsze ma tafne, dokłądnie bada, ma super podejście do dzieci, widać że się przejmuje pacjentem. No najważniejsze jest super fachowcem, nigdy się nie zawiodłam na wyborze i sposobie leczenia oraz doborze leków. Krystyna

Pani Agnieszka leczy naszego synka od dłuższego czasu. Ma DOSKONAŁE podejście do dzieci - naszego krnąbnego synka też umie podejść tak że chętnie się bada. Nie zdarzyło nam się na niej zawieść, nie zaleca antybiotyków dopóki nie jest to absolutnie konieczne.

niestety nie mogę wystawic pani Agnieszce pozytywnej opinii... młoda, zarozumiała lekarka...a do tego nie sympatyczna.Miałam okazje poznać ją podczas wizyty z moim synkiem i zdecydowanie n ie polecam.Do tego załatwia kilka spraw na raz , nie miała dla nas czasu mimo iż byliśmy zarejestrowani, bardzo się spieszyła i przyjmowała kilka osób na raz. Bardzo się zawiodłam i więcej już napewno nie będziemy u tej pani.

niestety nie mogę wystawic pani Agnieszce pozytywnej opinii...

Jest mi niezmiernie miło wystawić pierwszą opinie Pani Dr.Agnieszce Wierzbickiej-Sławińskiej. To lekarz godny zaufania,miły,rzetelny a przede wszystkim kompetentny w tym co robi-leczy nasze dzieci. Długo szukałam lekarza dla mojej córeczki,bo każda wizyta zaczynała się od płaczu na widok białego fartucha,aż wreszcie znalazłam i tak juz jest ponad 4lata.Pani Agnieszka leczy moje dwie córki,ma doskonałe podejście do dziecka,jest prze sympatyczną, miłą i ciepła osobą, a co najważniejsze doskonałym lekarzem,który cały czas dąży do tego aby jak najlepiej rozpoznawać choroby i je leczyć. 100% polecam Przyjmuje małych pacjentów w Promedis,Luxmed Kraków.

100% polecam
Przyjmuje małych pacjentów w Promedis,Luxmed Kraków.