mgr Agnieszka Wilkaniec-Herman

Psycholog

Bardzo polecam! Pani Agnieszka bardzo pomogła mi w okropnym momencie życia. Pomogła mi stanąć na nogi, uwierzyć w siebie. Cierpliwa, miła, dokładna.

Bardzo dobry psycholog. Bystra, uprzejma, pelna szacunku, ale czujna na próby oszukiwania samego siebie. Bardzo mi pomogla.

Naprawdę fachowa osoba, z dużą wiedzą, doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Bardzo pomogła mi w naprawdę trudnym problemie osobistym.

Pani doktor bardzo pomogła mojej córce chorującej na anoreksję, uratowała ją przed szpitalem, pomogła przestac bać się jedzenia, wyciągnęłą z depresji nie tylko córkę, ale chyba też cała rodzinę. Dziekuję! Barbara N.

Jeśli szukasz profesjonalisty, to trafiłeś/łaś pod dobry adres. Miałam to szczęście, że trafiłam na p.W-H od razu, kiedy zdecydowałam się na leczenie i terapię - oszczędziło mi to historii-legend o terapeutach, którzy kompletnie nie wiedzą, o czym mówią, którzy nie wiedzą, jak się zabrać do problemu czy biorą pieniądze, choć nic się nie dzieje. Warto zdać sobie sprawę, że leczenie niekoniecznie oznacza przybranie na wadze, ale trzeba pamiętać, że dobry terapeuta to dopiero część sukcesu.

Psycholog z powołania! I chyba jedna z nielicznych osób, które NAPRAWDĘ wiedzą jak leczyć zaburzenia odzywiania.

Rok terapii. Lekko nie było, ale to kim jestem teraz i jak się czuję było warte każdego poświęcenia. Bardzo się cieszę, że trafilam na tak kompetentną, milą mądrą osobę.

Pani Agnieszka bardzo pomogła mi, kiedy było ze mną naprawdę kiepsko... Bulimia... Kto przez to przechodził ten wie jaki to ciężkie. Dzięki współpracy z Panią Agnieszką - myślę, że jestem zdrowa. Dziękuję:)