Jedyny lekarz pediatra jakiego znam który potrafi spokojnie, rzeczowo rozmawiać o ewentualnej współpracy z innym lekarzem np. specjalistą do którego rodzice chcą się udać na potwierdzenie diagnozy bądź dalsze leczenie. Przy kolejnej wizycie u pani doktor nie zauważy się żadnych urażonych ambicji, lecz mądrą rozmowę na temat leczenia dziecka przez tego innego lekarza. Wiem też że jest wolontariuszką należącą do Radziejowskiego Stowarzyszenia Wolontariuszy i że czasem wykładając pieniądze prywatne pomaga rodzinom będącym w ciężkiej sytuacji materialnej - niesamowita osoba...

Świetny lekarz! Zawsze gotowy pomóc.Polecam z całego serca! Zawsze zleca potrzebne badania, nie oszukuje rodziców.

JEDYNY KOMPETENTNY LEKARZ W RADZIEJOWIE.

JEDYNY KOMPETENTNY LEKARZ W RADZIEJOWIE.

to świetny lekarz,poważnie traktujacy pacjenta,budzacy zaufanie,to nic ze czasem trzeba czekac w długiej kolejce lecz naprawde warto!

Świetny lekarz! Zawsze gotowy pomóc. Bez względu na wszystko! Jest najlepszym pediatrą, jakiego spotkałam. Zawsze zleca potrzebne badania, nie oszukuje rodziców, że na poważną anginę pomogą witaminki! Polecam z całego serca!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Radziejów"?

SPZOZ Radziejów

NZOZ "Eskulap" w Radziejowie