dr Agnieszka Witomska

2,4

Pani doktor, znudzona życiem, nie zaangażowana w przeprowadzenie wywiadu, czeka na wystawienie diagnozy przez pacjenta no absurdalna sytuacja ! zupełnie na niczym się nie zna! Pierwszy raz zderzenie z takim lekarzem!

Tragedia to chyba mało powiedziane. Mam wrażenie że będąc na wizycie sama musiałam sobie postawić diagnozę i powiedzieć co Pani dr powinna przepisać. Odradzam! Uśmiechem to może leczyć jakiś szaman więc tego że jest miła nie oceniam.

B. skuteczna jako lekarz internista, zaangażowana, dociekliwa, nie patrzy "na zegarek". Trafnie diagnozuje i monitoruje przebieg leczenia. Darzę panią dr pełnym zaufaniem /nie jestem jedynym/, a jako pacjent mam duże doświadczenie -polecam.

WSZYSTKIE ale to wszystkie tu wpisy pozytywne o tej lekarce to ŚCIEMA! Nie ma mniej kompetentenj lekarki niz ona! Wystarczy przejrzec wpisy pacjentow z jej poprzedniej przychodni na Uboczu... wiec wpisy pozytywne to sa napisane przez nia samą!:-)

Ja tez, zgodze sie z wiekszoscia - mam dobra opinie o tej doktor. Poza tym osoba na poziomie. Bez wyzszosci i uznawania pacjenta za dyletanta - wytlumaczyla cirpliwie co robic zeby sie wyleczyc - raz a dobrze. I zadzialalo.

Jestem stałym pacjentem dr. Witomskiej i pozostanę na pewno. Jest b.kompetentna, skuteczna w leczeniu i nadzwyczaj uprzejma. Polecam wielu innym osobom, a jak dotychczas wszyscy mi za to dziękowali.

Nie polecam!!! Ta lekarka nie zna sie praktycznie na niczym, nawet zwykly katar jest dla niej trudny do "zdiagnozowania". Kompletnie do niczego jako lekarz, sam mily usmiech nie wystarczy! Wszelkie dodatnie opinie (jesli takie sa??) na temat tej lekarki sa nieprawdziwe:-)

Bardzo dobry i niezwykle sympatyczny lekarz, jestem bardzo zadowolony i wszystkim polecam. Na dodatek bardzo miła przychodnia i nie ma kolejek jak w państwowych ZOZ-ach. Zawsze można się dodzwonić i umówić na wizytę.

Bardzo niekompetentna lekarka, nie posiada wiedzy na bardzo proste tematy medyczne, źle zapisuje leki. Odradzam!