lekarz Agnieszka Wodzyńska

Pediatra

3,7
3,7

Polecam !!!!!, naszymi dziećmi zajmuje się od 2 lat ,diagnozy zawsze trafione, dobra komunikatywność , Pani doktor wyjaśnia wszystkie wątpliwości , wspaniałe podejście do dzieci.

Zarówno na wizycie prywatnej (100zł) jak i państwowej Pani Doktor jest bardzo uprzejma pod warunkiem, że nie zadajesz zbyt wielu pytań. A na pewno nie wolno w żaden choćby najmniejszy sposób zanegować sposobu leczenia (głownie sterydy) - możesz usłyszeć kilka gorzkich słów. Pani Doktor gdy się pomyli w prowadzeniu leczenia Twojego dziecka czasami przeprosi, ale przez pośredników. Często swoje emocje wyładowuje na pacjencie... Prowadziła nasze dzieci przez pięć lat. Już DOŚĆ!

świetny lekarz, podejście do dzieci super, dokładnie wyjaśnia rodzicom sytuację dziecka,prowadzi moje dzieci od 4 lat, jestem zadowolona

super pediatra! zna się na wykonywanej pracy. ma dobre podejście do dzieci. diagzoza prawie zawsze trafiona - polecam Panią doktor

Lekarz za kazdym razem mijał sie z diagnoza. Najchetniej podaje antybiotyki nawet na katar. Moze komus pomogl ale mnie i moim znajomym tak pomaga, ze trzeba isc prywatnie na wizyte zeby dowiedziec sie co naprawde dziecku jest. Pomyłki sa tak duze ze tego samego dnia trzeba jechac z dzieckiem do szpitala, bo okazuje sie ze bylo cos gorszego niz Pani doktor zdiagnozowała.

Dobrze podchodzi do dzieci i co wyjątkowe do dorosłych, którzy często za bardzo przesadzają z opieką nad swoimi dziecmi.