lekarz Agnieszka Wodzyńska

Dla mnie najlepszy pediatra w okolicy, niestety na kilku innych ogromnie się zawiodłam . Pani dr zawszę pomocną serdeczna i z ogromną wiedzą. Polecam bardzo

Polecam !!!!!, naszymi dziećmi zajmuje się od 2 lat ,diagnozy zawsze trafione, dobra komunikatywność , Pani doktor wyjaśnia wszystkie wątpliwości , wspaniałe podejście do dzieci.

Zarówno na wizycie prywatnej (100zł) jak i państwowej Pani Doktor jest bardzo uprzejma pod warunkiem, że nie zadajesz zbyt wielu pytań. A na pewno nie wolno w żaden choćby najmniejszy sposób zanegować sposobu leczenia (głownie sterydy) - możesz usłyszeć kilka gorzkich słów. Pani Doktor gdy się pomyli w prowadzeniu leczenia Twojego dziecka czasami przeprosi, ale przez pośredników. Często swoje emocje wyładowuje na pacjencie... Prowadziła nasze dzieci przez pięć lat. Już DOŚĆ!

Lekarz za kazdym razem mijał sie z diagnoza. Najchetniej podaje antybiotyki nawet na katar. Moze komus pomogl ale mnie i moim znajomym tak pomaga, ze trzeba isc prywatnie na wizyte zeby dowiedziec sie co naprawde dziecku jest. Pomyłki sa tak duze ze tego samego dnia trzeba jechac z dzieckiem do szpitala, bo okazuje sie ze bylo cos gorszego niz Pani doktor zdiagnozowała.

świetny lekarz, podejście do dzieci super, dokładnie wyjaśnia rodzicom sytuację dziecka,prowadzi moje dzieci od 4 lat, jestem zadowolona

super pediatra! zna się na wykonywanej pracy. ma dobre podejście do dzieci. diagzoza prawie zawsze trafiona - polecam Panią doktor

Dobrze podchodzi do dzieci i co wyjątkowe do dorosłych, którzy często za bardzo przesadzają z opieką nad swoimi dziecmi.