lekarz Agnieszka Wojdyła-Hordyńska

Bardzo dobry LEKARZ i CZŁOWIEK tzn . DWA w JEDNYM ! z takim Lekarzem spotkałam się po raz drugi w życiu a żyję już 62 lata . Do Pani Doktor trafiłam do przychodni szpitala na WCM ze skierowaniem "bloki serca" w ciągu 11 dni już byłam na oddziale a dziś piszę razem z" rozrusznikiem serca " i może było by to normalne - gdym była przekonana o swojej chorobie . To właśnie Pani Doktor Agnieszka Wojdyła - Hordyńska tak umiejętnie i szybko "wyrwała mnie ze szponów śmierci " Brak mi dziś sółw wdzięczności . Jeśli ktoś ma problem z sercem bardzoooo warto odszukać TĘ KARDIOLOG !

Świetna Pani Doktor, niesamowicie zaangażowana w swoją pracę, przeuprzejma, konkretna. Lekarz godny polecenia!

Wciąż poszukujesz " Opole"?

Centrum Medyczne

Rafał Bilski

Ginekolog
MEDREM
Mickiewicza(budynek Pogotowia)
Słowackiego 5 lok. 2c
49-200 Grodków
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Opolska 30B
49-100 Niemodlin
ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole
Spółka Partnerska Lekarzy Przychodnia "ZDROWIE" - Anna Graczyk-Duda, Ewa Raczyńska, Andrzej Walorski, Roman Wróbel
ulica Szpitalna 13
49-200 Grodków