mgr Agnieszka Wroczyńska

Seksuolog, Psycholog

3,7

Ja również miałam uczestniczyłam w kilku spotkaniach w tej psycholog i żałuję, że nie wzięłam sobie do serca Carotiny. Mam podobną opinię co do efektywności tych spotkań i zaangażowania terapeutki. Miałam wrażenie, że jest do spotkań nieprzygotowana i na gorąco przeszukuje notatki z poprzednich wizyt, żeby zorientować się z jakim w ogóle problemem przychodzę. Nie polecam spotkań osobom, które mają problem z werbalizacją swoich problemów, lub nie potrafią się otworzyć. Chyba, że ktoś lubi płacić za milczenie i nie przeszkadza mu taka krępująca sytuacja.

Po paru latach wróciłem z innym problemem i znowu ta sama profesjonalna pomoc. Pani Agnieszka bardzo przykłada się do spotkań, niejednokrotnie poświęcając sporo więcej czasu niż standardowe 50 minut. Jeżeli ktoś chce i przykłada się do pracy nad sobą ;) to idealna osoba do kontaktu i rozwiązywania problemów.

Nie zgadzam sie z opiniami. Pani Agnieszka moze jest mila. Podczas 2 czy 3 spotkan powtarzala to samo. Wskazane przeze mnie problemy nigdy nie byly poruszone, omowione. Rozmawialismy na biezace sprawy i omawialismy biezace sytuacje. W koncu zrezygniwalam, bo ile mozna mowic o tym co teraz, skoro w mojej glowie siedza sprawy z niepozamykanymi drzwiami, ktore rzutuja na obecna sytuacje?

Bardzo dobry specjalista.Polecam wszystkim, którzy cierpią na depresje i zaburzena psychiczne

Polecam panią Agnieszkę, jest spokojna, cierpliwa, ale jednocześnie wie, co robi. Pomogła mi uporać się z moim problemem. Nie wierzyłam, że w kilkanaście spotkań można tak wiele osiągnąć.

Pani Agnieszka to świetny specjalista pomogła mi przezwyciężyć to co siedzi w głowie Polecam

Super osoba, kompetentnie i rzetelnie pomogła mi uporać się z problemem.

Super osoba, kompetentnie i rzetelnie pomogła mi uporać się z problemem.