mgr Agnieszka Wroczyńska

Seksuolog, Psycholog

Ta pani sugeruje ludziom problemy, których nie mają i nie jest w stanie uzasadnić o co właściwie jej chodzi. Próby doprecyzowania odbiera jako ataki i obraża się, zrobiła bardzo wiele, żeby uniknąć jakichkolwiek logicznych wyjaśnień. Sugerowała na przykład,z ogromna pewnością siebie, problemy w seksie, nie pytając zupełnie o to, czy takie są, twierdziła, że prowadzi "leczenie", ale nie bardzo można było się doprosić o informację z czego, po co, co miałoby się zmienić. To prawda, że powtarza w kółko to samo, w dodatku są to nic nie wnoszące oczywiste oczywistosci, tyle, że teraz przerzuciła się na analizę przeszłości. Jej wada jest to, że nie potrafi wyjsc poza sztywne ramy swojego myślenia, nie słucha zupełnie informacji zwrotnych a w momencie gdy taka sytuacja prowadzi do pogorszenia stanu twierdzi, że nic takiego "nie miało miejsca". Jest bardzo miła, wrażliwa osoba, jednak nie dorosła do zadań, w które sama się pcha, nie rozumie tego, co sama robi. Proszona o wyjaśnienie dlatego, że to, co mówi ma się nijak do konkretnej sytuacji, twierdzi, że "już wyjaśniała" i... dalej chce powtarzać to samo, nie zważając na skutki tego co robi ani na nie adekwatnosc. Obraza się o prośby o wyjaśnienie tego co i po co robi. Nie sądziłam, że kiedykolwiek tak napisze, jednak zdecydowanie nie polecam. "Terapia" z nią skończyła się na lekach przeciwdepresyjnych i jedyna odpowiedzia jest odpowiedz z poziomu gimnazjum, "bo nie pozwolila pani pracowac", natomiast odpowiedzi nad czym, po co i w jakim celu nie uważa za swoją odpowiedzialność. Nie slucha zupełnie tego, co się do niej mówi, uzywa bardzo obciążającego języka, ale uwagi o tym uznaje za "czepianie się słówek", wmawia cierpienie i jedyne jej pomysły to "pobyc przy cierpieniu". Takim, które najpierw wmawia i sugeruje. Wygląda to tak, jakby miała misje, była w swoim świecie i nie była w stanie dostosować myślenia do perspektywy drugiej osoby. Stosuje techniki których dopiero się uczy a twierdzi, że ma doświadczenie. Żadna ilość szkoleń nie pomoże na zupełny brak dojrzałości. Żałuję każdej straconej godziny.

Po paru latach wróciłem z innym problemem i znowu ta sama profesjonalna pomoc. Pani Agnieszka bardzo przykłada się do spotkań, niejednokrotnie poświęcając sporo więcej czasu niż standardowe 50 minut. Jeżeli ktoś chce i przykłada się do pracy nad sobą ;) to idealna osoba do kontaktu i rozwiązywania problemów.

Ja również miałam uczestniczyłam w kilku spotkaniach w tej psycholog i żałuję, że nie wzięłam sobie do serca Carotiny. Mam podobną opinię co do efektywności tych spotkań i zaangażowania terapeutki. Miałam wrażenie, że jest do spotkań nieprzygotowana i na gorąco przeszukuje notatki z poprzednich wizyt, żeby zorientować się z jakim w ogóle problemem przychodzę. Nie polecam spotkań osobom, które mają problem z werbalizacją swoich problemów, lub nie potrafią się otworzyć. Chyba, że ktoś lubi płacić za milczenie i nie przeszkadza mu taka krępująca sytuacja.

Nie zgadzam sie z opiniami. Pani Agnieszka moze jest mila. Podczas 2 czy 3 spotkan powtarzala to samo. Wskazane przeze mnie problemy nigdy nie byly poruszone, omowione. Rozmawialismy na biezace sprawy i omawialismy biezace sytuacje. W koncu zrezygniwalam, bo ile mozna mowic o tym co teraz, skoro w mojej glowie siedza sprawy z niepozamykanymi drzwiami, ktore rzutuja na obecna sytuacje?

Bardzo dobry specjalista.Polecam wszystkim, którzy cierpią na depresje i zaburzena psychiczne

Polecam panią Agnieszkę, jest spokojna, cierpliwa, ale jednocześnie wie, co robi. Pomogła mi uporać się z moim problemem. Nie wierzyłam, że w kilkanaście spotkań można tak wiele osiągnąć.

Pani Agnieszka to świetny specjalista pomogła mi przezwyciężyć to co siedzi w głowie Polecam

Super osoba, kompetentnie i rzetelnie pomogła mi uporać się z problemem.

Super osoba, kompetentnie i rzetelnie pomogła mi uporać się z problemem.