lekarz Agnieszka Wychowanek-Strzałko

Pełen profesjonalizm i zrozumienie. Gorąco polecam. Nie pójdę do żadnego innego. prowadzi już moją piątą ciążę i zawsze wszystkiego dopilnuje.

Świetne podejście do pacjenta. Poświęca pacjentce dużo czasu. Stara się zrozumieć i pomóc jak tylko potrafi. Serdecznie polecam!

Pani doktor od początku prowadzi moją ciążę. Najważniejsze jest to, że każdemu poświęca tyle czasu ile potrzeba, nawet gdy ma dużo pacjentów. Jest bardzo miła, rozmowna, dokładnie wszystko tłumaczy i wyjaśnia również podczas badania co będzie robić. Polecam wszystkim tego lekarza!

Byłam na badaniu profilaktycznym, wg mnie wspaniałe podejście do pacjenta, kompleksowe podejście do leczenia, lekarka poświęciła mi dużo czasu, zrobiła wszystkie wymagane przy pierwszej wizycie badania . Szczerze polecam wizytę w gabinecie.

Polecam w 100 %, świetny, kompetentny lekarz. Miła, fachowa, pomocna, poświęca mnóstwo czasu, odpowie na wszystkie pytania.

Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia mojej ciąży, ale podobno nie będzie już Pani pracować w sanockim szpitalu i co w tej sytuacji maja zrobić Pani pacjentki w ciąży a jest ich całkiem sporo. Gdzie teraz będzie pani pracować, w którym szpitalu

w swoim życiu odwiedzilam wielu ginekologów i mogę bez wahania powiedzieć że to jedna z najlepszych lekarzy rozmawia radzi szuka wielu rozwiązań na wszystkie problemy pacjentek POLECAM

Rewelacyjna pani doktor, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, opiekuńcza, cierpliwa, odpowiada na wszystkie pytania, interesuje się pacjentem. Ja czułam i czuję się za każdym razem tak jakby pani doktor była tylko dla mnie. Bez pośpiechu, czasem z żartem, w 100% polecam.

Cudowna pani ginekolog :) potrafi zażartować widać, że kocha swoją pracę polecam jak najbardziej :)

Jestem zadowolona z wizyty,delikatne badanie, słowa otuchy dla pacjentki.

Jestem zadowolona z wizyty,delikatne badanie, słowa otuchy dla pacjentki.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sanok"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej
ul,Słowackiego 30
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Grzegorz Stabryła

Brzozów
Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1

Wojciech Mogilany

Gabinet ginekologiczno-położniczy
Sanok, ul.Sienkiewicza 3/1
38-500 Sanok
Przychodnia lekarzy rodzinnych i specjalistów DYNMED
Rynek 10
36-065 Dynów