lekarz Agnieszka Zaborowska

Otolaryngolog

Pani doktor Zaborowska jest lekarzem godnym zaufania. Kompetentna, empatyczna i uprzejma. Pomogła mi dojść do zdrowia, bardzo troskliwie zajęła się mną w szpitalu. Jestem jej bardzo wdzięczna i życzę wszystkim pacjentom, żeby trafiali na takich lekarzy.

Bardzo opryskliwa i nieprzyjemna osoba. Polecam zmianę zawodu, ponieważ na laryngologii to Pani się na pewno nie zna. Lekarz zdiagnozował przewlekłe zapalenie zatok, które zajęły oczodoły i zaczęły prowadzić do utraty wzroku. Przy tym ból głowy bardzo uporczywy od 3 tygodni i charakterystyczny dla zatok. Dostałam pilne skierowanie na oddział laryngologiczny i Pani Agnieszka stwierdziła po obejrzeniu tomografii komputerowej zatok, że zatoki są czyściutkie, a ja nie mam kataru, więc mnie nie przyjmie. Rzucała komentarze "to chore przyjść o tej porze", a co ma robić osoba, która traci wzrok i ma ból głowy nieustający? Czekać aż zejdzie z tego świata? Na opisywanie przeze mnie dolegliwości odpowiadała "No i?" z sarkastycznym uśmieszkiem. Po otrzymaniu opisu do tomografii, na której ww. osoba nic nie widziała okazało się, że mam bardzo zajęte zatoki, co jest zagrożeniem życia i zdrowia, zwłaszcza przy opisywanych przeze mnie dolegliwościach. Składam oficjalną skargę do Dyrekcji Szpitala, w którym ww. pracuje oraz do NFZ. Powinna stracić uprawnienia za narażenie życia, zawalczę również o odszkodowanie. Jeżeli zależy Państwu na zdrowiu - polecam innego tzn. kompetentnego laryngologa, bo ww. nim nie jest z całą pewnością.