mgr Agnieszka Zaporowska

Psycholog

Dzięki Pani Agnieszce, moje życie nabrało wreszcie właściwego sensu, to wspaniała osoba, nie tylko jako psycholog, ale także jako zwykły człowiek, przyjaciel, bo tak ją w tej chwili traktuję.

Do pani Agnieszki trafiłam w pażdzierniku 2011.Był to okres,kiedy byłam już dość mocno zrezygnowana a właściwie zniechęcona do wszelkiej pomocy psychologicznej.Po koszmarnych, ostatnich latach toksycznego malżeństwa i przedłużającym się,bardzo trudnym rozwodzie znalazłam się w stanie totalnego załamania nerwowego.Odkąd postanowiłam szukać pomocy,trafiałam do różnych specjalistów.Zdażały się rozbieżności w diagnozach,przekierowania do psychiatry(po lekach czułam się fatalnie),generalnie poczucie kręcenia się w kółko.Aktualnie jestem w szóstym miesiącu terapii,czuję się znacznie lepiej a przede wszystkim odzyskałam poczucie kontroli nad własnym życiem.Nie przebiega już ono pod dyktando nerwicy lękowej.Przede mną jeszcze dużo pracy,jednak pierwszy raz od dawna jestem spokojna o siebie i swoją przyszłość.

Wspominajac Pania Agnieszke nasuwaja mi sie same pozytywne mysli. Pomogla mi uwierzyc w siebie i jestem jej za to wdzieczna, bo dzis widac tego spektakularne efekty. Jest doskonalym specjalista i do tego, ten cieply, gleboki ton glosu. Polecam. A.N.

Pani Agnieszka jest godnym polecenia psychologiem. Jest nie tylko profesjonalistką, ale także ciepłym,szczerym i serdecznym człowiekiem. Każda rozmowa z Nią nastraja bardzo pozytywnie do życia. Trafiłam do Niej w bardzo trudnym momencie swojego życia i otrzymałam pomoc, jakiej życzę każdej potrzebującej osobie na życiowym zakręcie.*J.

Pani Agnieszka jest godnym polecenia psychologiem. Jest nie tylko

7 lat mi minęło żeby odważyć pójść do psychologa "wyprostować" swoje życie, teraz wiem, ze to najlepsza decyzja jaką podjęłam! Pani Agnieszka pomogła mi w życiu i dalej to czyni nie rozumiem złośliwych komentarzy które kierowane są pod jej adresem, podejrzewam ze nigdy nie mieliście Państwo styczności z ta mądrą Panią Psycholog i jakim prawem Ktoś podważa jej kompetencje??!! Pani Agnieszka jest osobą ciepła miłą serdeczną wysłucha doradzi pomoże wyjść z każdej sytuacji! :-)

Z niepokojem przeczytalam dwie negatywne oceny Pani psycholog Agnieszki Zaporowskiej, ktore ukazaly sie w ostatnim czasie. Podjelam temat w ramach dzialu "podyskutuj o opinii" ale tresc wpisu jest malo zauwazalna wiec zamieszczam go jeszcze raz tutaj. Odpowiedz na wpis ANONIMA z dnia 27 listopada 2011r.: "Droga Pani. To co Pani pisze na temat psycholog Agnieszki Zaporowskiej wyraznie swiadczy o tym, ze Pani ani jej corka nigdy nie bylyscie jej pacjentkami. Co za bzdury tu Pani wypisuje.. Dziwi mnie, ze symptomy "powaznej choroby psychicznej" nie byly przed wizyta u P.Agnieszki rozpoznane ...

Odpowiedz na wpis ANONIMA z dnia 27 listopada 2011r.:
"Droga Pani. To co Pani pisze na temat psycholog Agnieszki Zaporowskiej wyraznie swiadczy o tym, ze Pani ani jej corka nigdy nie bylyscie jej pacjentkami. Co za bzdury tu Pani wypisuje.. Dziwi mnie, ze symptomy "powaznej choroby psychicznej" nie byly przed wizyta u P.Agnieszki rozpoznane przez zadnego pediatre, ani nie zaniepokoily na tyle nauczycieli w przedszkolu a pozniej w szkole, by skierowac dziecko na badania do poradni psychologiczno- pedagogicznej. Jestem pedagogiem szkolnym i wiem, ze uczniowie z zaburzeniami zachowania sa powszechnie diagnozowani przez zespol specjalistow w Poradni. Czyzby Pani w glebokiej trosce o corke nie podejmowala prob zadnych innych konsultacji??? Mysle, ze jest Pani zawistna sasiadka albo wspolmalzonka tego pana, ktory napisal tutaj, ze dzieki terapii przejrzal na oczy. Pozdrawiam, Ewa Mroczka"

Nasuwa mi sie jeszcze jedna mysl.. byc moze negatywne oceny zostaly wystawione przez nieuczciwa konkurencje zazdrosna o popularnosc i skutecznosc terapii niesionej przez psycholog Zaporowska. Jest ona wysokiej klasy specjalista z pelnymi kwalifikacjami i wyjatkowo empatyczna osoba.

Zawsze sceptycznie podchodziłem do wszystkich tych psychologów, psychoanalityków itp., nie wierzyłem, że rozmowa z kimś takim może faktycznie człowiekowi pomóc. Z taką to niewiarą, namówiony przez znajomego, udałem się do p. Agnieszki. Od dłuższego czasu miałem pewien problem, z którym niestety sam nie mogłem sobie poradzić, a nigdy nie sądziłem że będę potrzebował pomocy z zewnątrz. Pani Agnieszka otworzyła mi oczy na wiele spraw, których wcześniej w ogóle nie dostrzegałem, sama rozmowa z nią to czysta przyjemność, widać, że pasjonuje się swoją pracą, do tego jest kompetentna i niezwykle serdeczna. Bardzo mi pomogła. Jestem jej za to ogromnie wdzięczny i teraz już wiem do kogo zwrócić się w razie potrzeby. Dziękuję bardzo!

Witam, polecam panią Agnieszkę jako psychologa. Jest kompetentna i skoncentrowana na problem. Bardzo mi pomogła i wiem, że gdy znów będę miał problem to się do niej zwrócę.

Przeżyłam szok! Kobieta rozmawiając ze mną przez godzinę powiedziała o mnie więcej rzeczy niż wiedziałam sama przez całe moje życie. Jestem pod wielkim wrażeniem!

Niestety u mojej corki ta pani nie rozpoznała poważnej choroby psychicznej i wciąż umawiała nas do siebie na sesje terapetyczne, niestety sporo kosztujace, zamiast skierować do psychiatry. Niestety przez opóźnioną diagnozę choroba bardzo się nasliła.