mgr Agnieszka Zaporowska

Psycholog

Wspaniała, wyjątkowa kobieta, szczera i bardzo wyluzowana, co z pewnością pomaga się przed nią otworzyć wylewając wszelkie złości, żale i pretensje... Potrafi nadać sens czemuś czy raczej komuś kto go stracił, dodać wiary, otuchy... Dziekuję pani Agnieszko :-) Magda

Ostrzegam!!! Mam watpliwości czy to w ogóle psycholog. Przede wszytkim nalezy sprawdzić czy ta Pani ma dyplom psychologa lub certyfikat psychoterapety.

Niesamowita kobieta.Pomogła mi bardzo,zresztą nadal to robi.Gorąco polecam.Profesjonalistka!

Pani Agnieszka doskonale mnie rozumie. Jest niezwykle pomocną osobą która pomogła nie tylko mnie, ale całej mojej rodzinie. Dzięki jej indywidualnemu podejściu czułem, że jest razem ze mną w ciężkiej chwili która nastała w moim życiu. Panią Agnieszkę polecam szczególnie tym którzy mają wątpliwości czy pomoc psychologiczna jest skuteczna. Jeszcze raz dziękuję!:)

Świetna specjalistka tematu. Pomogła mi w moim problemie. Polecam tego psychologa i jej gabinet.

Napiszę krótko - Dziękuję za pomoc! Moje życie miało się skończyć ale dzięki Pani Psycholog moje życie nabrało sensu. Jestem teraz szczęśliwym człowiekiem dzięki Pani. Jeszcze raz dziękuję!