dr n. med. Agnieszka Zemanek-Wojnowska

Pani doktor do ktorej naprawde chce sie isc wszystko tłumaczy bardzo dokładnie zawsze uśmiechnięta naprawde bardzo polecam:)

Gorąco polecam. Prowadziła moją ciąże i jestem z tego bardzo zadowolona, wszystko tłumaczyła dokładnie.

Ja osobiście jestem zawiedziona! Przede wszystkim: -nie bada piersi ( co jest standardem w dobrych gabinetach) -za każdą wizytę pobiera inne opłaty, nie wiadomo dlaczego -jej leczenie okazało się nieskuteczne -nie odnosze wrażenia żeby w ogóle jej zależało na pacjencie -jest wyniosła i zarozumiała (przecenia swoje umiejętności) -za takie pieniądze oczekuję DUŻO więcej

Ja osobiście jestem zawiedziona!
Przede wszystkim:
-nie bada piersi ( co jest standardem w dobrych gabinetach)
-za każdą wizytę pobiera inne opłaty, nie wiadomo dlaczego
-jej leczenie okazało się nieskuteczne
-nie odnosze wrażenia żeby w ogóle jej zależało na pacjencie
-jest wyniosła i zarozumiała (przecenia swoje umiejętności)
-za takie pieniądze oczekuję DUŻO więcej

Niestety mam niemile wspomnienia. Pani doktor prowadzila moja ciaze, ktora zakonczyla sie poronieniem, a caly czas mowila ze wszystko w porzadku. Odradzam

Wspaniały lekarz, mimo czasami widocznego zmęczenia zawsze uśmiechnięta i oddana swoim pacjentkom. Jesli trzeba położyć się do szpitala pomaga i opiekuje sie nadal w szpitalu. Zawsze czuję się przy niej bezpiecznie. Gabinet pięknie urządzony, super sprzęt- USG,laser,mikroskop. Wszystkie badaniana miejscu. Komfort i wygoda.

Świetna pani doktor, wizyta trwała pół godziny, pani doktor spokojnie wysłuchała wszystkiego co miałam do powiedzenia, zadała sporo istotnych pytań, a także cena według mnie jest niewygórowana, gdyż w moim przypadku oprócz badania obejmowała także USG. Szczerze polecam!

Kompetentna, miła i z klasą. Dzięki niej zaszłam w ciążę po pół roku leczenia. Wcześniej leczyłam się przez 3 lata u innych lekarzy bezskutecznie. Prowadziła mi całą ciążę. Miałam to szczęście, że była przy porodzie. Dzięki jej szybkiej decyzji /cięcie cesarskie/ mam pięknego i zdrowego synka. Blizna po cięciu kosmetyczna i mała. Bardzo jestem jej wdzięczna. Polecam ją gorąco każdej kobiecie.

Dr. n. med. Agnieszka Zemanek -Wojnowska jest bardzo kompetentna, miła , cierpliwa . Udziela odpowiedzi na każde pytanie, wyczerpująco .Mam całkowite zaufanie , bardzo polecam .Cenię sobie dokładność i wyjątkową wrażliwość na ludzkie problemy. Pani Doktor jest troskliwa i sympatyczna .

Bardzo miła, kompetentna, trafne diagnozy

Bardzo miła, kompetentna, trafne diagnozy

Pani doktor prowadzi już drugą moją ciążę. Wielkie zaufanie, kompetencja, niezrutynizowanie swojej pracy!. Świetna!