dr n. med. Agnieszka Zemanek-Wojnowska

Kompetentna, miła i z klasą. Dzięki niej zaszłam w ciążę po pół roku leczenia. Wcześniej leczyłam się przez 3 lata u innych lekarzy bezskutecznie. Prowadziła mi całą ciążę. Miałam to szczęście, że była przy porodzie. Dzięki jej szybkiej decyzji /cięcie cesarskie/ mam pięknego i zdrowego synka. Blizna po cięciu kosmetyczna i mała. Bardzo jestem jej wdzięczna. Polecam ją gorąco każdej kobiecie.

Pani doktor do ktorej naprawde chce sie isc wszystko tłumaczy bardzo dokładnie zawsze uśmiechnięta naprawde bardzo polecam:)

Wspaniały lekarz, mimo czasami widocznego zmęczenia zawsze uśmiechnięta i oddana swoim pacjentkom. Jesli trzeba położyć się do szpitala pomaga i opiekuje sie nadal w szpitalu. Zawsze czuję się przy niej bezpiecznie. Gabinet pięknie urządzony, super sprzęt- USG,laser,mikroskop. Wszystkie badaniana miejscu. Komfort i wygoda.

Świetna pani doktor, wizyta trwała pół godziny, pani doktor spokojnie wysłuchała wszystkiego co miałam do powiedzenia, zadała sporo istotnych pytań, a także cena według mnie jest niewygórowana, gdyż w moim przypadku oprócz badania obejmowała także USG. Szczerze polecam!

Gorąco polecam. Prowadziła moją ciąże i jestem z tego bardzo zadowolona, wszystko tłumaczyła dokładnie.

Dr. n. med. Agnieszka Zemanek -Wojnowska jest bardzo kompetentna, miła , cierpliwa . Udziela odpowiedzi na każde pytanie, wyczerpująco .Mam całkowite zaufanie , bardzo polecam .Cenię sobie dokładność i wyjątkową wrażliwość na ludzkie problemy. Pani Doktor jest troskliwa i sympatyczna .

Ja osobiście jestem zawiedziona! Przede wszystkim: -nie bada piersi ( co jest standardem w dobrych gabinetach) -za każdą wizytę pobiera inne opłaty, nie wiadomo dlaczego -jej leczenie okazało się nieskuteczne -nie odnosze wrażenia żeby w ogóle jej zależało na pacjencie -jest wyniosła i zarozumiała (przecenia swoje umiejętności) -za takie pieniądze oczekuję DUŻO więcej

Ja osobiście jestem zawiedziona!
Przede wszystkim:
-nie bada piersi ( co jest standardem w dobrych gabinetach)
-za każdą wizytę pobiera inne opłaty, nie wiadomo dlaczego
-jej leczenie okazało się nieskuteczne
-nie odnosze wrażenia żeby w ogóle jej zależało na pacjencie
-jest wyniosła i zarozumiała (przecenia swoje umiejętności)
-za takie pieniądze oczekuję DUŻO więcej

Pani doktor prowadzi już drugą moją ciążę. Wielkie zaufanie, kompetencja, niezrutynizowanie swojej pracy!. Świetna!

Niestety mam niemile wspomnienia. Pani doktor prowadzila moja ciaze, ktora zakonczyla sie poronieniem, a caly czas mowila ze wszystko w porzadku. Odradzam

Bardzo miła, kompetentna, trafne diagnozy

Bardzo miła, kompetentna, trafne diagnozy

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bielsko-Biała"?

Krzysztof Polak

Gabinet ginekologiczno położniczy