lekarz Agnieszka Ziembowska

Naprawde dobry Pediatra ! Moją córkę która ma obecnie 1.5 roku prowadzi od samych narodzin dr. Ziębowska. Nie mam żadnych zastrzeżeń w przeciwieństwie do konowałów z mojej osiedlowe przychodni w radomiu ! Widać różnice naprawde ale przekonać sie trzeba samemu. Agata

Agata

Dr.Ziembowska to skarb dla Radomia, do końca walczy, by dziecko nie było zatruwane przez jak uznawany przez wszystkich lekarzy złoty środek na chorobę-ANTYBIOTYK.Zawsze zleci przyjmowanie preparatów wzmacniających po chorobie.Ma ogromna wiedzę uzupełnianą przez nowe wydawnictwa i szkolenia i dzieli sie nią.W razie konieczności przyjmie nawet w Święto. Proszę znalęźć drugi taki skarb.

Moim zdaniem P. Agnieszka jest wzorowym lekarzem. Wszystkim ją polecam. Robi niesamowite rzeczy.

Moim zdaniem P. Agnieszka jest wzorowym lekarzem.
Wszystkim ją polecam.
Robi niesamowite rzeczy.