mgr Agnieszka Złotowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Pani Agnieszka Złotowska jest profesjonalistką przez WIELKIE P! Poświęciła mi dużo swojego czasu i ze zrozumieniem, zaangażowaniem oraz empatią podeszła do mojego problemu. Oprócz pomocy bezpośredniej, którą otrzymałam, Pani Agnieszka sama zaoferowała się 'wyszukać' dzienne ośrodki pomocy oraz dodatkowych specjalistów, tak abym oprócz pomocy od niej mogła również skorzystać z kompleksowej, zintegrowanej pomocy u innych źródeł. Pani Agnieszka kontaktowała się ze mną w niedzielę, tak abym mogła zacząć nowy tydzień z grupą wsparcia. To niespotykane, żeby z taką troską i empatią zająć się klientem!

To niespotykane, żeby z taką troską i empatią zająć się klientem!

Pani Psycholog umie słuchać , a swoja wiedzę i doświadczenie trafnie wykorzystuje w prowadzeniu pacjenta. Polecam serdecznie

Umie słuchać pacjenta, stara się zmienić myślenie z korzyścią dla pacjenta. Serdecznie polecam.

Rzeczowy, kompetentny psycholog. Polecam

Rzeczowy, kompetentny psycholog. Polecam