dr n. med. Agnieszka Zwierzchowska-Tkaczyńska

Angiolog, Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada specjalizację I i II stopnia z chirurgii ogólnej oraz angiologii. Specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu osób z chorobami żył, tętnic oraz układu limfatycznego. Zajmuje się chirurgicznym usuwaniem żylaków kończyn, zabiegami z zakresu proktologii.

Pani Doktor Agnieszka jest wyjątkową osobą !. To świetny chirurg, kompetentna, mądra i przy tym niesłychanie miła i pogodna osoba. Takich lekarzy więcej nam trzeba !!!!

Bardzo dobry lekarz. Operowana byłam 2- krotnie przez Panią doktor na żylaki kończyn dolnych. Minęło już 6 lat czuję się świetnie. Nie zapomnę staranności i uprzejmości pani doktor. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.

Pozdrawiam i bardzo dziękuję.

Same "piątki", bo po wczorajszej wizycie inaczej nie mogę. Konsultacja angiologiczna przed zabiegiem artroskopii barku. Ciepło, uwaga poświęcona pacjentowi, wszystko o czym pisali poprzednicy, to prawda. Polecam i dziękuję Pani Doktor.

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ! Życzę by wszyscy lekarze byli tak kompetentni i bezinteresowni jak pani Agnieszka.DZIĘKUJĘ!

korzystałem z wizyt prywatnych również,lecz tu głównie oceniłem pobyt w szpitalu.Pani chirurg jest super ,polecam,Mariusz S.

Pełen profesjonalizm a przy tym otacza pacjeta troską i opieką

Pełen profesjonalizm a przy tym otacza pacjeta troską i opieką

pani Doktor jest bardzo sympatyczna i ma ludzkie podejście do Pacjenta. Wszystko robi spokojnie i dużym zaangażowaniem. Bardzo jasno wytłumaczyła mojej Mamie,co ma robić ze swoją przypadłością. Szkoda, że przjmuje tylko w Centrum Lim,bo czasem jest tam kolejka.