lekarz Akpang Mathias Kanu

Ginekolog, Ginekolog położnik

lekarz który obsługiwał mnie na fundusz w poradni, miły, delikatny, punktualny w gabinecie, na oddziale robił mi operację bez zastrzeżeń, uczciwy po całej linni, moje znajome od kilkunastu lat zadowolone. Polecam

Wielki skarb dla naszej rodziny. Jeżdzimy do tego miasta 45 kilometrów, lecz opłaca się, bo takiej kompetencji w zasadzie nie ma. mamy paru swoich zaufanych lekarzy i to stanowi o naszym bezpieczeństwie. polecamy, pozdrawiamy.

bardzo jestem zadowolony z rodziną, czego potwierdzeniem jest moja opinia, wpis potrzebny, gdy tacy przeuroczy ludzie z innych krajów raczą u nas pracować. zgadzam się z poprzedniczką pełnym zdaniem.

bardzo dobry lekarz pzry 1 wizycie był bardzo iły oczywiście przy pozostałych także jestem bardzo zadoowolona

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, przeprowadzając badanie jest bardzo nie delikatny. Jest nie przyjemny. Badając mnie w 6 tygodniu ciązy powiedział ze nie widzi serduszka gdy następnego dnia poszłam do innego lekarza usłyszałam bicie serduszka swojej fasolki a dziś to juz 5 miesiąc!

Tragedia, nie polecam nikomu. Wystawił mi błędną diagnozę, której nawet nie chciał wytłumaczyć. Opryskliwy, podchodzi do pacjentki z łaską

Tragedia, nie polecam nikomu.
Wystawił mi błędną diagnozę, której nawet nie chciał wytłumaczyć.
Opryskliwy, podchodzi do pacjentki z łaską