lekarz Akpang Mathias Kanu

Ginekolog, Ginekolog położnik

Lekarz bardzo nieprzyjemny! Tragedia! Podchodzi do pacjentki z łaską. Przy badaniu jest bardzo niedelikatny, gburowaty, milczy! Połowy nie można zrozumieć co mówi bo burczy sobie coś pod nosem! Powinien przestać wykonywać ten zawód gdyż nie ma szacunku do poszanowania pacjenta!

lekarz który obsługiwał mnie na fundusz w poradni, miły, delikatny, punktualny w gabinecie, na oddziale robił mi operację bez zastrzeżeń, uczciwy po całej linni, moje znajome od kilkunastu lat zadowolone. Polecam

Tragedia, nie polecam nikomu. Wystawił mi błędną diagnozę, której nawet nie chciał wytłumaczyć. Opryskliwy, podchodzi do pacjentki z łaską

Tragedia, nie polecam nikomu.
Wystawił mi błędną diagnozę, której nawet nie chciał wytłumaczyć.
Opryskliwy, podchodzi do pacjentki z łaską

bardzo jestem zadowolony z rodziną, czego potwierdzeniem jest moja opinia, wpis potrzebny, gdy tacy przeuroczy ludzie z innych krajów raczą u nas pracować. zgadzam się z poprzedniczką pełnym zdaniem.

Wielki skarb dla naszej rodziny. Jeżdzimy do tego miasta 45 kilometrów, lecz opłaca się, bo takiej kompetencji w zasadzie nie ma. mamy paru swoich zaufanych lekarzy i to stanowi o naszym bezpieczeństwie. polecamy, pozdrawiamy.

bardzo dobry lekarz pzry 1 wizycie był bardzo iły oczywiście przy pozostałych także jestem bardzo zadoowolona

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, przeprowadzając badanie jest bardzo nie delikatny. Jest nie przyjemny. Badając mnie w 6 tygodniu ciązy powiedział ze nie widzi serduszka gdy następnego dnia poszłam do innego lekarza usłyszałam bicie serduszka swojej fasolki a dziś to juz 5 miesiąc!