lekarz Albert Boguszewski

Neurolog

Zgadzam się z wcześniejszymi pozytywnymi opiniami. Pan Doktor jest świetnym specjalistą i uroczym człowiekiem. Trochę jak dr House tylko bardziej sympatyczny :-) Szczerze polecam.

Szorstki głos i spojrzenie amerykańskiego aktora spowodowało u mnie ciarki na całym ciele. Słyszałam już że doktor jest przystojny ale nie wiedziałam że aż tak. Przyglądałam się mu po wejściu do gabinetu. Wtedy jeszcze mnie nie zauważył. Przekładał teczki i inne papiery z jednej strony biurka na drugą. Wiedziałam wtedy że ta silna dłoń nie tylko mnie wyleczy. Niestety do niczego nie doszło.

Lekarz kompetentny, powołany do tego zwodu.

Lekarz kompetentny, powołany do tego zwodu.

jestem zachwycona wizytą u dr, większość lekarzy uważała ze z moim "krzywym" kręgosłupem już nic nie da się zrobić, a jednak... Pan dr dał mi skierowanie na rezonans i zlecił ćwiczenia i zabiegi rehabilitacyjne, leczenie jest długie ale zaczynam odczuwać ulgę. Niedługo mam wizytę kontrolna.

Jestem bardzo mile zaskoczona atmosferą wizyt u Pana Doktora Boguszewskiego. Po kilku wizytach mogę z przekonaniem powiedzieć, że postępy w leczeniu są najważniejszą wskazówką do dalszej terapii. Kontakty z pacjentem cechuje wyjątkowa delikatność w rozmowach o trudnych problemach i uwzględnianie ogólnego stanu zdrowia przy wyborze leków - to cenię najbardziej.

co do jego przystojności to bym polemizowała, ot taki sobie pan o przeciętnej urodzie. Dla mnie był zaskakująco dziwny w zachowaniu. Taki szorstki i niezrozumiały. Rzucał pojęciami których nie rozumiałam i nie tłumaczył ich znaczenia. Marzylam tylko o tym zeby jak najszybciej wyjść z gabinetu. Zestresował mnie przeokropnie. Nie przywykłam do tego typu zachowania w gabinecie lekarskim. Chyba za dużo się Dra Housa naogladał. Zazwyczaj unikam kontaktu z lekarzami i chodze na wizyty dopiero jak juz mnie coś bardzo przyciśnie a po tej wizycie jeszcze intenswyniej bede unikała białych fartuchów.

najlepszy lekarz jakiego zdążyłam poznać jako pacjentka, diagnoza i leczenie trafne i skuteczne, a przy okazji bardzo dobry i miły człowiek, podczas wizyty zawsze czuje się wielki spokój i przyjazne nastawienie doktora dla ludzi, wielki oryginał.

bardzo dobry lekarz, po pierwszej wizycie byłam nieco zdezorientowana jego specyficznym sposobem bycia i lekko skrępowana ( przystojny :)) ) lecz po wykonaniu wszystkich zleconych przez doktora badań i po drugiej wizycie stwierdziłam, że wiem jaka jest przyczyna mojej choroby a po kolejnej ,że leczenie działa. Aż chciałoby się częściej przychodzić, niestety na wiztyę czeka się bardzo długo.

leczę się o dr Boguszewskiego od kilku miesięcy, do wizyty słoniły mnie dobre o nim opinie w internecie, rzeczywiście, tak jest,bardzo dobry lekarz, taki jak dr House - pozytywnie zakręcony z wielkim sercem dla pacjenta, a to że jest bardzo przystojny tylko trochę mi przeszkadza :)

leakrz o niebanalnej osobowości, potrafi jednym uśmiechem i kikoma słowami roaładowac cały stres związany z wizytą,niezwykle ciepły i życzliwy człowiek, bardzo mi pomógł w mojej chorobie, posiada doskonałą intuicję - znalazł przyczynę moich dolegliwości tam gdzie się jej najmniej spodziewałam,szkoda, że wizyty trwają tylko kwadrans,trochę zbyt przystojny jak na lekarza.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Lublin"?

Lublin
Przychodnia Specjalistyczna