Albert Gugała

Urolog

3,7
3,9

Dr Gugała jest kompetentnym lekarzem, cierpliwym i bardzo zaangażowanym w leczenie pacjenta. Potrafi dobrze wytłumaczyć stosowaną terapię. Wzbudza zaufanie i wiarę w skuteczność stosowanej kuracji. Wszystkim szczerze polecam dr Gugałę. Pacjent Ireneusz.

Potrafi dobrze wytłumaczyć stosowaną terapię.
Wzbudza zaufanie i wiarę w skuteczność stosowanej kuracji.
Wszystkim szczerze polecam dr Gugałę.
Pacjent Ireneusz.

Pełne zaangażowanie, cierpliwość i fachowość to tylko niektóre moje pozytywne odczucia po wizycie u dr. Gugały. Do tego konkretnie i bez niepotrzebnego zadęcia. Polecam!

Jestem po zabiegu TOT u dr.Gugały czuję się bardzo dobrze jestem bardzo zadowolona wspaniały lekarz pod każdym względem godny polecenia.Dziękuję panie doktorze.

Profesjonalista od A do Z. Świetne podejście do pacjenta, dokładne wyjaśnienie szczegółów choroby i metody jej leczenia. Bardzo miły człowiek.

Profesjonalista od A do Z.
Bardzo miły człowiek.

Doktor szczególowo wyjaśnił mi moją chorobę i wskazał możliwości dalszego leczenia. Był miły i kompetentny.

fatalny lekarz, nie umie ustawić lekarstw, jest nieuprzejmy i traktuje pacjenta jak zło konieczne

Jeden z gorszych urologów jakich spotkałem. W ogóle nie słucha sugestii pacjenta, za to świetnie przepisuje leki w dużych ilościach za które dostaje profity od farmaceutów. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego Pana.