lek. med. Alberto Puerto Cardozo

Chirurg onkolog, Proktolog

Wspaniały lekarz, świetny specjalista chirurgii onkologicznej. Wykazuje olbrzymią wiedzę i profesjonalizm pod każdym względem. Odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości. A przy tym pan doktor jest niezwykle kulturalnym, serdecznym i ciepłym człowiekiem, pełnym empatii dla pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołania. Gorąco polecam!!!

z powołania. Gorąco polecam!!!

Prowadzi moją żonę. Podejście do tematu - wzorowe. Po dwóch miesiącach mało tego, że pamiętał pacjentkę to i jej dolegliwości. Zaproponował leczenie choroby (dodatkowej) sam od siebie. Podejście do pacjenta jak na nasze, Polskie warunki - ponadstandardowe. Typowy przykład lekarza. Prawdziwego. Z powołania.

Doskonały chirurg. Uratował mojej znajomej życie. Operował ją z powodu nowotworu piersi. Od kilku lat pozostaje pod jego opieką. To lekarz, który troszczy się o pacjentów nie pozostawiając ich samych z tak ciężką chorobą jaką jest nowotwór.

Super lekarz- onkolog,czasami nia ma czasu bo nie pozwalają mu na to przepisy NFZ.Leczę się u niego już rok czasu,zawsze cierpliwie słucha i służy pomocą. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Warszawa"?

Optimum Medica
OBER CLINIC
Chałubińskiego 8
ul.Roentgena
enel-med
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock