lekarz Albin Zięba

Plusy- dokładność badania, skrupulatne wytłumaczenie przebiegu choroby i leczenia Minusy - poczekalnia , gabinet

Minusy - poczekalnia , gabinet

Widzi problemy kompleksowo, w długiej perspektywie, widzi dziecko i rodzinę nie tylko chorobę. Poza tym to człowiek z klasą.

Lekarz z powołania. Bardzo rzetelny. Wspaniałe podejscie do małych pacjentów, których traktuje jak człowieka a nie płaczacego dzieciaka.

Wypowiem się jako pacjent. U Doktora Zięby lęczę się od 15 lat. Niedawno jako bobas, teraz jako nastolatek, ale do 18 roku życia nadal dziecko. Zawsze przyjmował nas z uśmiechem, uprzejmością i nigdy nie naciągał na ,,ponowne przyjście do konsultacji''. Diagnoza zawsze była bardzo trafna. Stwierdzono u mnie wirusa opryszczki, który zaatakował oprócz ust nogi i ręce. Pan Doktor nie panikował, jednak kazał zachować ostrożność, gdyż o powadze tej choroby dowiedziałem się dopiero przy następnej wizycie. Ten człowiek ma wieloletnie doświadczenie, nie sieje niepotrzebnej paniki i nie zapisuje antybiotyku na wszystko. Poleca domowe sposoby a tabletki, które zapisuje nie są zbyt szkodliwe dla żołądka. Zgadzam się trochę z tą poczekalnią, jednak prawdziwym chamstwem jest nazywanie Tego Lekarza dziadem, który powinien przejść na emeryturę. Z dzieckiem, które jest tak bardzo chore od razu jedzie się do szpitala, a nie do Puszczykowa, skąd karetka zawiezie na jakieś zadupie.

Jednym słowem: P O L E C A M ! ! !

Prawdziwy doktor. Wielokrotnie nam pomógł. Mamy do Niego pełne zaufanie.

Prawdziwy doktor.
Wielokrotnie nam pomógł.
Mamy do Niego pełne zaufanie.

Bardzo dobry lekarz.Leczy naszego syna od urodzenia. Można zawsze na niego liczyć nawet w święta i niedzielę. Polecam Go wszystkim.

Bardzo dobry lekarz, leczy naszą córkę od urodzenia i nigdy się nie zawiodłam

Bardzo dobry lekarz, leczy naszą córkę od urodzenia i nigdy się nie zawiodłam

Świetny, kompetentny lekarz. Kompleksowo prowadzi wywiad, badając dziecko nie zadaje mu bólu, troszczy się o jego komfort psychiczny i fizyczny; dobry kontakt z dzieckiem i rodzicem.

dr. A. Ziebe poznalam na pierwszej wizycie, na ktorej bylam z moja dwutygodniowa coreczka i od tej pory nie wyobrazam sobie powierzyc zdrowia mojego dziecka nikomu innemu. Nie mam czasu na bledne diagnozy, nie narazam mojego dziecka na dodatkowy stres podczas choroby. Czerpie duzo z wiedzy od pana doktora. Naprawde warto czasem poczekac w ciasnej poczekalni, aby uslyszec konkretna i trafna diagnoze, a nie bladzic i szukac przyczyny kosztem malucha.

Miły, starszy pan, czysty, choć nie sterylny gabinet, spokojna rozmowa i znakomite podejście do dzieci.