lekarz Albin Zięba

Leczę syna od 7 lat u Pana Doktora. Jest on osobą starszą przez co miał do czynienia z wieloma chorobami, oraz sposobami radzenia z nimi. Jego wiek i doświadczenie jest dużym plusem. Doradza w kwestii szczepień, witamin, diety. W zasadzie można się do niego zwrócić z każdym problemem. Rzadko przepisuje antybiotyk. Zna skuteczne sposoby leczenia, o których wielu młodych lekarzy nie ma pojęcia. POLECAM BARDZO!

Potwierdzam poswięcony czas i trafność diagnoz doktora. Leczy dwojkę moich dzieci i stawia trafne diagnozy. Szkarltynę mojego syna zdiagnozował błyskawicznie, mimo że poprzedni lekarze nazwali to anginą. Antybityk tylko w razie konieczności, długofalowe podejście, troska o zdrowie moich dzieci odczuwalna. Jedyny mankament to mikro-poczekalnia i nieumawianie pacjentów na konkretną godzinę. Ostatnio czekaliśmy z dwójką moich dzieci wraz z trojgiem innych rodziców i ich chorych dzieci. Osiem osób na 4 metrach2. Potwierdzam poprzednie opinie że to wymaga zmiany. Warto wspomnieć o elastyczności i dostepnośći doktora, Przyjmuje zarówno rano jak i po ...

Jedyny mankament to mikro-poczekalnia i nieumawianie pacjentów na konkretną godzinę. Ostatnio czekaliśmy z dwójką moich dzieci wraz z trojgiem innych rodziców i ich chorych dzieci. Osiem osób na 4 metrach2. Potwierdzam poprzednie opinie że to wymaga zmiany. Warto wspomnieć o elastyczności i dostepnośći doktora, Przyjmuje zarówno rano jak i po południu nawet w soboty.

Nie znam lepszego lekarza, prowadzi od początku dwójkę moich dzieci, mam pełne do niego zaufanie i wszystkim moim znajomym go polecam.

Od 10 lat moje dzieci sa pacjentami dr A. Zięby. W dobie : "szybko, szybko i następny" -wizyta w gabinecie Doktora jest jak wycieczka w przeszłość- ...Dziecko jest godnym szacunku Człowiekiem a Mama czy Tato - kompetentnym do tego ,by opowiedzieć mu o chorobie,jej źródle i metodach leczenia. Gabinet nie odstarsza dzieci- jest jak miły pokój, Doktor uśmiecha się,rozmawia z dziećmi, tłumaczy- co będzie robił,nie generuje niepotrzebnego stressu i pozwala się bawić...nawet słuchawkami....Diagnozy w naszych przypadkach- zawsze trafione.

Do dr Zięby po raz pierwszy zgłosiłam się 2 lata temu z dwu miesięczną córką, wypisaną wcześniej ze szpitala. Do dnia dzisiejszego pomógł mi wiele, wiele razy,zawsze stawiając trafne diagnozy-za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Chodzę do niego z dwójką moich dzieci.

TEN FACET POMYLIŁ SIE CHYBA Z POWOŁANIEM. JAK BYLIŚMY U NIEGO Z NASZYM CHORYM SYNEM TO MYŚLAŁEM ŻE JESTEM U PSYCHIATRY A NIE U PEDIATRY. SIEDZIELIŚMY TAM 1 GODZINĘ A BADANIE DZIECKA ZACZĄŁ CHYBA PO 30 MIN. JEST TO STARY GRZECHOTNIK, KTÓRY SZUKA SOBIE TOWARZYSTWA DO POSŁUCHANIA O JEGO PROBLEMACH NP. ILE ON PŁACI ZA ZUS. ZGARNĄŁ KASĘ A DZIECKA I TAK NIE WYLECZYŁ.

trafiłam do zięby tylko dlateko że moje malenstwo było chore a żaden inny lekarz nie miał możliwosci przyjecia nas rano.wogole ten jego śmieszny gabinet stary brudny nie jest przystosowany do małych pacjetow, radze zainwestować w remont.Badanie jednego dziecka trwa 45minut w tym czasie urządza on sobie pogaduchy z dzieciakami zupełnie nie na temat choroby plecie bzdury kto ile bomb rzucił w ameryce itp.a ja czekałam w tym ciasnym korytarzyku na przyjęcie mojego bardzo chorego dziecka z gorączką gdy po 2godz czekania spytałam czy długo jeszcze? doktor zachował się jak zwykły cham odmawiając mi zbadania dziecka.JESLI MIAŁBYS WIEDZE CZŁOWIEKU ZBADANIE JEDNEGO DZIECKA ZAJEŁO BY CI GÓRA 10MINUT TYLKO ŻE TWOJA WIEDZA SKONCZYŁA SIĘ 30 LAT TEMU.A MOJEMU CHRZESNIAKOWI KTÓRY MIAŁ ZAPALENIE OPON MÓZGOWYCH DZIECKO BYŁO PÓŁPRZYTOMNE ZAPISAŁ CZOPEK SKANDAL W SZPITALU BIEGIEM BRALI WIKTORA ZEBY GO RATOWAC,DZIECKO BYŁO UMIERAJACE TAKĄ WIEDZE MA DR zięba.PISZĘ TO WAM W MAŁYM SKRÓCIE NIE NARAZAJCIE SWOICH DZIECI.TEN LEKARZ JEST DO NICZEGO A PRZYSIĘGA HIPOKRATESA NIC DLA NIEGO NIE ZNACZY DAWNO JUZ DZIADZIA POWINIEN NA EMERYTURCE BYC I NIE NARAZAC ŻYCIA LUDZKIEGO ZA MARNE 50 ZŁ.ON SAM TWIERDZI ŻE DLATEGO BADA DZIECKO 45MIN ŻE TO DOKŁADNIE BZDURY I NIC WIĘCEJ.

bez problemu konsultacja telefoniczna, wizyty domowe, tłumaczy źródło choroby i metodę leczenia, przez co wizyta trwa nawet kilkadziesiąt minut, ale zapewniam, ze warto.

Do dr Zięby po raz pierwszy zgłosiłam się 5 lat temu z kilkumiesięczną córką, wypisaną wcześniej ze szpitala. Do dnia dzisiejszego pomógł mi wiele, wiele razy,ZAWSZE stawiając trafne diagnozy-za co jestem mu ogromnie wdzięczna.