dr n. med. Aldona Ceregra

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

3,7

od kilku lat lecze swoją chorobę przewlekłą u pani doktor. Zawsze potrafila dobrać mi skuteczne leczenie które pomagalo dość szybko jak na to schorzenie. Serdecznie polecam .

Jestem stałą pacjentką Pani doktor. Zawsze była skuteczna i pomagała leczyć moje rozliczne problemy skórne. Polecam.

Pani lekarz jest niesamowicie sympatyczna, ale i niesamowicie roztrzepana... Przepisała mi antybiotyk - na karteczce napisała mi, że mam brać 3x dziennie, później okazało się że się pomyliła i miałam brać tylko jedną tabletkę. Trzymała mnie na nim przez prawie rok - kiedy poszłam na konsultację bo dr Ceregra była na urlopie okazało się, że tego leku nie wolno przyjmować dłużej niż 6 miesięcy. Niezbyt uważnie oglądała skórę i leczyła tylko niektóre rzeczy zamiast wszystkich. W lipcu przepisała mi receptę na kwiecień, więc musiałam się do niej wracać żeby ja popawiła. I tak dalej...

Mnie bardzo pomogła.Postawiła właściwą diagnozę, zastosowane leczenie skuteczne.Serdecznie polecam!!!.

Pani doktor jest bardzo miła. Ale również namawiała do zabiegu, który jest kosztowny i chyba nie do końca taki fajny, jak o nim mówiła.

bardzo miła Pani Dermatolog, prowadzi syna ze skórą alergiczną - skutecznie wyprowadza z pojawiających się problemów.

ogólnie wizyta pozytywna acz wyczułem namawianie za wszelką cenę do prostego niepotrzebnego a wyciągającego dodatkowe pieniądze zabiegu