dr n. med. Aldona Cwynar

Internista, Kardiolog

Znam Panią Doktor od 33 lat . Dosłownie nie wyobrażam sobie bez niej życia. Dzięki jej ogromnej wiedzy , ogromnej kompetencji i zaangażowaniu żyję do dziś, a mam już 81 lat. Z całego serca składam na ręce Pani Doktor przepiękne podziękowania za opiekę medyczną , dociekliwość w postawieniu diagnozy i ogromne wsparcie podczas operacji i w czasie powrotu do zdrowia. Podczas każdorazowej wizyty w gabinecie spotkałam się zawsze ze zrozumieniem , kompetencją i życzliwością ze strony Pani Doktor . Jestem szczęśliwa ,że na swojej drodze i walce z chorobą serca ...

Jestem szczęśliwa ,że na swojej drodze i walce z chorobą serca spotkałam tak kochanego człowieka. Christel L.

Niezwykła osobowość, ogromna wiedza medyczna wzbudzająca zaufanie, analityczny umysł, dokładność, świetny kontakt z pacjentem, niespotykana w obecnym świecie kultura osobista. Nie bardzo wiem co jeszcze można dodać. Jestem zachwycony. Pozdrawiam Panią i życzę pogody ducha i fartu (bez tego nie da się przeżyć w tym zakręconym świecie).

Nie bardzo wiem co jeszcze można dodać.
Jestem zachwycony.

Osoba uprzejma kompetentna, wzbudzająca zaufanie.

Osoba uprzejma kompetentna, wzbudzająca zaufanie.

Bardzo Bardzo Mila Pani Doktor dba o Pacjentow jest przemila i bardzo dobrze tlumaczy na czym polega zabieg

Wspaniała Pani dr.A.Cwynar to wiedza,doświadczenie,rozsądek i zaangażowane podejście do pacjenta.