lek. dent. Aldona Goj-Kozłowska

Mam wrażenie ,że te komentarze to sobie sama zainteresowana wystawiła.Byłem -mam wrażenie ,że rozmową nadrabia niepewnosc.

W końcu trafiłam na odpowiednia dentystkę pani Aldona jest godna polecenia każdy zabieg wykonuje bardzo solidnie i starannie. Bardzo polecam!!!

do tego stomatologa dojeżdżam aż ze Świnoujścia raz co trzy miesiące kompetentna osoba i bardzo mila reasumując wizytę osoba godna zaufania polecam

Polecam, mila, kompleksowa obsluga. Bardzo indywidualne podejscie do pacjenta.

Polecam, mila, kompleksowa obsluga. Bardzo indywidualne podejscie do pacjenta.

jest wspaniała w ogóle nie bolało robiła znieczulenie pytała czy boli najlepszy stomatolog na terenie Kępna a byłam u wszystkich polecam cała moja rodzina chodzi i jest zadowolona

jest wspaniała
w ogóle nie bolało robiła znieczulenie

Pani doktor została mi polecona przez koleżankę. Miła, uprzejma, szczegółowo i wyczerpująco informuje o przeprowadzanych czynnościach (w przeciwieństwie do większości lekarzy w Kępnie). Stara się by nie bolało... i rzeczywiście minimalizuje ból w czasie leczenia :) Gorąco polecam !!! Pacjentka p. A.Goj-Kozłowskiej

jest bardzo miła dla pacjentów ale przede wszystkim bardzo dobrze zna się na swoim fachu wiek nie ma tu żadnego do znaczenia jest ludzka i wyrozumiała a co najważniejsze swoich problemów nie przelewa na pacjentów zawsze uśmiechnięta bardzo mocno ją polecam

Jest bardzo uprzejma, miła. Odpowie na każde konkretne pytanie. Mimo młodego wieku mam do niej 100% zaufanie.BARDZO POLECAM!!!

Jeszcze sporo nauki przed Nią. Ma się wrażenie jakby była niepewna tego co robi , jakby była na praktyce. Jest dopiero od niedawna to może dlatego.