lekarz Aldona Gort-Zbierska

2,6
2,1
1,9
1,9

Najgorzy lekarz na świecie. Jej wykształcenie i kompetencja graniczy z zerem. Udaje wielką znawczynie a o najprostrzych rzeczach nie ma pojęcia. Nic dziwnego, że kolejki do niej są bardzo krótkie.

Niemiła,oschła w kontakcie z pacjentem.Odniosłam wrażenie,że jestem intruzem w gab. lek.Problem zdrowotny nie rozwiązany.

najgorszy lekarz z jakim w życiu miałam do czynienia, zdecydowanie odradzam, niemiła,chamska, zero zainteresowania pacjentem.

Jestem zaskoczona opiniami. Jestem w trakcie leczenia na Markwarta. Pani doktor wysyła mnie na badanie bo wyniki są złe i noga boli i docieka, od czego to może być. Teraz mam skierowanie do Jurasza na specjalistyczne badanie, którego nie mogą wykonać w przychodni. Odpowiada na wszystkie zadane pytania, rozwiewa wątpliwości. Fakt, że pierwsze spojrzenie, mina wzbudza respekt ale w bezpośredniej rozmowie jest sympatyczna. Polecam Panią doktor za dociekliwość. Dla przykładu byłam prywatnie u innego ortopedy na konsultacji, zerknął tylko na rtg i powiedział że nic nie jest ale 4 tyg ...

4 tyg zwolnienia chciał mi wypisać. Może niektórym pacjentom o to właśnie chodzi?

całkowite dno,takiego 'lekarza' w życiu nie spotkałam, wizyta trwała jakieś 2 minuty, nie spojrzała nawet na rękę, jest chamska,zero kultury, nie wiem kto ją zatrudnił na markwarta. Dzięki niej kilka lat później dowiedziałam się,że mam ciężką nieuleczalną chorobę, leczenie opóźniło się o ładnych pare lat...gdyby tylko zechciała ruszyć trochę mózgiem i zastanowić się co mogło mi byc, teraz byłoby inaczej. Błagam niech pani zrezygnuje z tego zawodu.

U Pani doktor leczyłam się ponad 4 miesiące w przychodni na ul. Markwarta i jestem bardzo zadowolona. Pacjenta traktuje indywidualnie, poświęca tyle czasu ile potrzeba, nie pogania mimo długich kolejek. Wzbudza moje zaufanie dzięki ogromnemu doświadczeniu. Polecam!

Odradzam znajomym, odradzam wszystkim odwiedzającym tą stronę.Zyję 40 lat, takiej lekarki nie spotkałam...Przykre...

Mam chore kolana, byłam z wizytą u pani doktór. Poświęciła mi 4min.ponieważ stwierdziła ze nie ma szans na wyleczenie. wyszłam z gabinetu nawet bez recepty. nie polecam jej nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wizyta u Pani doktor zajęła jakieś 3 min. Nie spojrzała nawet na moje kolano, robiła łaskę że w ogóle mnie przyjęła. Po szybkiej diagnozie (choć nie wiem czy w ogóle można użyć tego słowa) tylko na podstawie badania usg zamiast zaproponować jakiś rodzaj leczenia usłyszałem, żeby przestać uprawiać wszelki sport. Więcej spodziewałem się od lekarza uczącego się ładnych parę lat do tego zawodu. Na koniec wizyty wyprosiłem skierowanie na rehabilitację. Pani doktor przez cały czas była niemiła i traktowała mnie jak wroga...

bardzo uwaznie wysluchuje informacji pacjenta . reaguje w sposób który budzi zaufanie.Posluguje sie czytelnym artykulowaniem myśli i uzasadnieniem diagnozy.reaguje skutecznie doraznie i elastycznie w zależności od powagi sytuacji.Buduje przyjazną relację z pacjentem czego sami doświadczyliśmy pomimo bardzo długiego dnia przyjęć.dziekujemy zofia glodek