Aldona Janowska

Protetyk, Stomatolog

Kompletny brak zainteresowaniem pacjentem , plotkowanie z pacjentką w gabinecie a drugi czeka na korytarzu godzinę , beznadziejnie . Nie polecam !!!!

Nie podobała mi się konsultacja, Pani nie miła jakby zmęczona moim problemem i nie chcąca się porozumieć. Nie polecam!!

Właśnie zaczęłam przygodę z Panią doktor. Jak na razie miło, kompetentnie i drogo. Ale mam nadzieję że te drogo przełoży się na jakość. Szkoda tylko że pani doktor mało tłumaczy co robi i co będzie po leczeniu np. w domu z zębem.

Byłem tam z moim 5-cio letnim synkiem, który nie pozwolił otworzyś buzi żadnemu innemu lekażowi. U Pani Janowskiej nie miał z tym większych problemów, dzięki cierpliwości i odpowiedniemu podejściu lekarza do dziecka. Polecam wszystkim

Polecam wszystkim

Bardzo dobry lekarz. Byłam z córeczką, która ogólnie boji się lekarzy. Pani doktor ma tak cudowne podejście do małych pacjentów, że naprawdę jest godna polecenia. Moja córeczka była Wniebowzieta i nie chciała iść do domu:) Juz chetnie wypytuje o następna wizytę. Ceny konkurencyjne, tak jak wszędzie:)Wiem, że bardzo dobrze wybrałam dentystę dla mojego dziecka i jestem w 100% usatysfakcjonowana wyborem.

Gabinety swietnie wyposażone,znieczulenia wspaniałe , ale pacjent nie wie dokładnie za co płaci. Peknieta koronka kosztuje 400 zł a drugim razem ta sama peknieta koronka kosztuje 150 zł (co innego cennik, co innego w rzeczywistości) Personel wspniały .

Personel wspniały .

Zgadzam się w 100%. Pani Janowska ignoruje pacjenta i jego wskazania co do tego, które zęby ma wyleczyć. Ceny za leczenie są tak wysokie, że niejednokrotnie widziałam jak osoby nie przygotowane na tak horyzontalne sumy do zapłacenia, musiały iść do domu po dodatkowe pieniądze. Ogólnie nie polecam.

właśnie jestem po wizycie u pani doktor Janowskiej .Jest wspaniałym lekarzem i polecam wszystkim .

witam i polecam, choć wizyty nie należą do najtańszych.

witam i polecam, choć wizyty nie należą do najtańszych.

Zgadzam się w 100%. Pani Janowska ignoruje pacjenta i jego wskazania co do tego, które zęby ma wyleczyć. Dopiero po kilkukrotnym powtórzeniu, zajmuje sie okreslonym zębem. Ceny za leczenie są tak wysokie, że niejednokrotnie widziałam jak osoby nie przygotowane na tak horyzontalne sumy do zapłacenia, musiały iść do domu po dodatkowe pieniądze. Nie wspominając o niestosownych dyskusjach prowadzonych w gabinecie, często także dotyczących uzębienia pacjenta właśnie siedzącego na fotelu. Ogólnie nie polecam.