Aldona Janowska

Protetyk, Stomatolog

3,6
3,7

Pani doktor z uśmiechem i otwartą dłonią, powitała mnie w swoim gabinecie. Odpowiednio przygotowana zajrzała w moje usta, lecz mimo wskazania zęba, którego chciałabym mieć wyleczonego zaczęła przeglądać inne, podając swoje spostrzeżenia asystentce. Zaproponowała zdjęcie panoramiczne głowy mimo, iż siadając na fotel określiłam, który ma być leczony. Po moim kolejnym sprostowaniu, nastąpiło prześwietlenie rtg wskazanego przeze mnie zęba. Pani doktor pokazała zdjęcie i zasugerowała leczenie kanałowe za 750 zł jako jedyne z możliwych. Zrezygnowałam z leczenia, ponieważ umawiając się w lutym na czerwcową wizytę u stomatologa powiedziano mi, że koszt leczenia kształtuje się od 175 zł do 250 zł, a zatem niepotrzebnie, tak długo oczekiwałam, bo wprowadzono mnie w błąd. Na zakończenie Pani doktor zaproponowała mi odbitkę zdjęcia rtg zgodziłam się, na którą oczekiwałam dłużej niż siedziałam na fotelu. W rezultacie otrzymałam odbitkę zdjęcia bez opisu i marnej widoczności oraz dano mi płytę, na której rzekomo jest zdjęcie lecz nie można go zobaczyć....Opłatę za spotkanie pobrano w wysokości 30 zł.
Dodam, że kilkanaście lat wcześniej ww. pani doktor leczyła mi zęba i mimo moich uwag, że coś jest nie tak, zbagatelizowała moje uwagi, mimo, iż pojawiłam się ponownie po tygodniu od wykonania usługi, a potem po miesiącu. Po wykonaniu zdjęcia panoramicznego głowy w rok, półtora po zakończenia leczenia, okazało się, że zostało naruszone dziąsło, które zaczęło wrastać w zęba... niestety inny lekarz wypalił chore dziąsło i zapobiegł degradacji mojego zęba. A zatem nie poleca usług pani doktor.

Właśnie zaczęłam przygodę z Panią doktor. Jak na razie miło, kompetentnie i drogo. Ale mam nadzieję że te drogo przełoży się na jakość. Szkoda tylko że pani doktor mało tłumaczy co robi i co będzie po leczeniu np. w domu z zębem.

Bardzo dobry lekarz. Byłam z córeczką, która ogólnie boji się lekarzy. Pani doktor ma tak cudowne podejście do małych pacjentów, że naprawdę jest godna polecenia. Moja córeczka była Wniebowzieta i nie chciała iść do domu:) Juz chetnie wypytuje o następna wizytę. Ceny konkurencyjne, tak jak wszędzie:)Wiem, że bardzo dobrze wybrałam dentystę dla mojego dziecka i jestem w 100% usatysfakcjonowana wyborem.

Byłem tam z moim 5-cio letnim synkiem, który nie pozwolił otworzyś buzi żadnemu innemu lekażowi. U Pani Janowskiej nie miał z tym większych problemów, dzięki cierpliwości i odpowiedniemu podejściu lekarza do dziecka. Polecam wszystkim

Polecam wszystkim

Zgadzam się w 100%. Pani Janowska ignoruje pacjenta i jego wskazania co do tego, które zęby ma wyleczyć. Dopiero po kilkukrotnym powtórzeniu, zajmuje sie okreslonym zębem. Ceny za leczenie są tak wysokie, że niejednokrotnie widziałam jak osoby nie przygotowane na tak horyzontalne sumy do zapłacenia, musiały iść do domu po dodatkowe pieniądze. Nie wspominając o niestosownych dyskusjach prowadzonych w gabinecie, często także dotyczących uzębienia pacjenta właśnie siedzącego na fotelu. Ogólnie nie polecam.

właśnie jestem po wizycie u pani doktor Janowskiej .Jest wspaniałym lekarzem i polecam wszystkim .

Zdecydowanie polecam Panią Doktor Aldonę Janowską. Super profesjonalna poradnia stomatologiczna.

Gabinety swietnie wyposażone,znieczulenia wspaniałe , ale pacjent nie wie dokładnie za co płaci. Peknieta koronka kosztuje 400 zł a drugim razem ta sama peknieta koronka kosztuje 150 zł (co innego cennik, co innego w rzeczywistości) Personel wspniały .

Personel wspniały .

Gabinety są dobrze wyposażone, ale sposób pobierania opłat nie jest przejrzysty - pacjent płaci, nie wiedząc za co (co innego cennik, co innego w rzeczywistości). Podczas leczenia panią doktor bardzo rozprasza rozmowa z personelem na tematy niezwiązane z leczeniem. W czasie leczenia brak kontaktu doktor - pacjent (brak informowania pacjenta o tym, co jest robione, w jaki sposób itp.).

Gabinet wyposażony na miarę XXIw. Miła uprzejma Pani doktor łącznie z personelem, a co najważniejsze - ma podejście do dzieci. Z przyjemnością odwiedzam ten gabinet z dziećmi. Nie wiem co to znaczy strach przed wizytą u stomatologa. Polecam gabinet, stała pacjentka.