Aldona Janowska

Protetyk, Stomatolog

Pani doktor z uśmiechem i otwartą dłonią, powitała mnie w swoim gabinecie. Odpowiednio przygotowana zajrzała w moje usta, lecz mimo wskazania zęba, którego chciałabym mieć wyleczonego zaczęła przeglądać inne, podając swoje spostrzeżenia asystentce. Zaproponowała zdjęcie panoramiczne głowy mimo, iż siadając na fotel określiłam, który ma być leczony. Po moim kolejnym sprostowaniu, nastąpiło prześwietlenie rtg wskazanego przeze mnie zęba. Pani doktor pokazała zdjęcie i zasugerowała leczenie kanałowe za 750 zł jako jedyne z możliwych. Zrezygnowałam z leczenia, ponieważ umawiając się w lutym na czerwcową wizytę u stomatologa powiedziano mi, że koszt leczenia kształtuje się od 175 zł do 250 zł, a zatem niepotrzebnie, tak długo oczekiwałam, bo wprowadzono mnie w błąd. Na zakończenie Pani doktor zaproponowała mi odbitkę zdjęcia rtg zgodziłam się, na którą oczekiwałam dłużej niż siedziałam na fotelu. W rezultacie otrzymałam odbitkę zdjęcia bez opisu i marnej widoczności oraz dano mi płytę, na której rzekomo jest zdjęcie lecz nie można go zobaczyć....Opłatę za spotkanie pobrano w wysokości 30 zł.
Dodam, że kilkanaście lat wcześniej ww. pani doktor leczyła mi zęba i mimo moich uwag, że coś jest nie tak, zbagatelizowała moje uwagi, mimo, iż pojawiłam się ponownie po tygodniu od wykonania usługi, a potem po miesiącu. Po wykonaniu zdjęcia panoramicznego głowy w rok, półtora po zakończenia leczenia, okazało się, że zostało naruszone dziąsło, które zaczęło wrastać w zęba... niestety inny lekarz wypalił chore dziąsło i zapobiegł degradacji mojego zęba. A zatem nie poleca usług pani doktor.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor Aldonę Janowską. Super profesjonalna poradnia stomatologiczna.

Gabinety są dobrze wyposażone, ale sposób pobierania opłat nie jest przejrzysty - pacjent płaci, nie wiedząc za co (co innego cennik, co innego w rzeczywistości). Podczas leczenia panią doktor bardzo rozprasza rozmowa z personelem na tematy niezwiązane z leczeniem. W czasie leczenia brak kontaktu doktor - pacjent (brak informowania pacjenta o tym, co jest robione, w jaki sposób itp.).

Mila bezbolesna i wogole doskonala.....polecam innym i zapraszam na forum

Mila bezbolesna i wogole doskonala.....polecam innym i zapraszam na forum

Gabinety wyposażone super, mila fachowa obsługa. Gdybym na taki gabinet trafiła kilka lat wcześniej, na pewno miałabym dużo uratowanych zębów, niestety, kiedyś lekarze woleli wyrwać jak leczyć.

Polecam wszystkim Panią Doktor jest najlepsza

Polecam wszystkim Panią Doktor jest najlepsza

Pani doktor wzbudza zaufanie,bardzo mila.Podchodzi do pacjenta indywidualnie.Gabinet posiada nowoczesny sprzęt,fachowa obsługa. Polecam wszystkim

Gabinet wyposażony na miarę XXIw. Miła uprzejma Pani doktor łącznie z personelem, a co najważniejsze - ma podejście do dzieci. Z przyjemnością odwiedzam ten gabinet z dziećmi. Nie wiem co to znaczy strach przed wizytą u stomatologa. Polecam gabinet, stała pacjentka.