lekarz Aldona Kosińska-Szot

Radiolog

Opis RM głowy wykonany w szpitalu im. Orłowskiego kwalifikuje się na złożenie pozwu. W opisie postawiona diagnoza chorób - SM lub astrocytomy, które się w żaden sposób nie potwierdziły. Zdecydowane przekroczenie kompetencji lekarza i jak widać brak umiejętności. Zdecydowanie nie polecam, a wręcz przestrzegam.

Nie polecam. Pani doktor jest opryskliwa, nieuprzejma, niemila, niegrzeczna poprostu. Sposob w jaki potraktowala mnie podczas mojej wizyty w CM Damiana uwazam za skandaliczny. Na moje pytania odpowiadala w sposob zdawkowy, rzucajac terminami medycznymi a kiedy poprosilam ja zeby mi to wszystko wytlumaczyla po polsku, stwierdziala ze ona po polsku nie umie i po swojemu bedzie mowic. Zalecila takze kontrole za 6mcy (w sytuacji kiedy poprzednio byl to rok) ale na pytanie dlaczego i czy wszystko w porzadku to juz nie chciala odpowiedziec. Na koniec nawet nie powiedziala do widzenia. Wyszlam z gabinetu roztrzesiona, bardziej zaniepokojona niz przed badaniem (skan piersi). Takze wg mnie strata czasu i pieniedzy na wizyte w CM Damiana (koszt 150pln), polecam wybrac sie gdzie indziej, do innego lekarza. Pozdrawiam