lekarz Aldona Michalak

Pediatra

3,9
3,9

Jak dla mnie najlepsza Pani Doktor, nie zamieniłabym jej na żadną inną, zawsze miła i uprzejma, po prostu ludzka. Nigdy mnie nie zawiodła. :)

Jestem pacjentem Pani Dr Michalak, jeszcze jako młodzieniec (w przychodni MSW w Opolu). Dzisiaj lecz mnie, moją żonę i naszą parkę dzieci (syn ma astmę). Ten kto oczekuję od lekarza pierwszego kontaktu natychmiastowej diagnozy wszelkich chorób jest naiwniakiem i nie powinien oceniać lekarza. Niestety może to nie do wszystkich docierać ale ważne jest skierowanie do właściwego specjalisty a nie oczekiwanie na cudowną diagnozę.

Jestem pacjentem Pani Dr Michalak, jeszcze jako młodzieniec

Najlepsza pani doktor!!! Uczciwie polecam, jeszcze nigdy nie zawiodła! Leczyła mnie, a w przyszłości będę leczyła u pani doktor swoje dzieci!!

Polecam panią doktor wszystkim rodzicom. Z racji przeprowadzki (2 razy) próbowaliśmy zmienić pediatrę, ale za każdym razem wracaliśmy do Pani Doktor i jak coś jest nie tak to nawet 25 km dojazdu nie stanowi dla nas problemu. Wg mnie podejście do dziecka i rodzica jest najważniejsze!

polecam, lekarz godny zaufania,leczy moje dziecko już od 3 lat i nie zamieniłabym tej pani doktor na innego pediatrę

Jedyna lekarka ktora zna moje dziecko po imieniu, wie ile wazylo w chwili urodzenia, na ostatniej wizycie, co jej jest, co lubie a czego nie. Hania zreszta sympatie ta odzajemnia. Po pol roku spotykania raz w tygodniu moge serdecznie polecic bo tak cieplego stosunku do dziecka naprawde nie widzialam przy jednoczesnej kompetencji i doskonalej diagnozie.A do tego z poczuciem humoru i przesympatyczna. Jedyny mankament: trudno sie do niej dostac, wiec trzeba rejestrowac juz od 7 rano i latwo nie jest.

Unikajcie tej lekarki !!! Poszłąm na szczepienie dziecka , które jest alergikiem, a pani doktor nawet nie sprawdziła czy szczepionkę można dziecku podać. Gdybym nie zapytała to dałaby dziecku uczulonemu i to bardzo na białko jajka szczepionkę na bazie tego białka. Nawet nie chcę myśleć co mogło się stać !!! I jeszcze pyta pielęgniarkę czy mają coś w zamian ? To chyba ona powinna wiedzieć... Ta kobieta nie powinna leczyć dzieci !!!

Unikajcie tej lekarki !!!
Ta kobieta nie powinna leczyć dzieci !!!

Pani Doktor jest bardzo zimną i mało delikatną osobą - małego pacjenta traktuje jak zło konieczne, zero informacji o tym, czy dziecko prawidłowo się rozwija, bardzo nieuprzejma dla rodziców, którzy drążą temat zdrowia ich dziecka, ponad to w ogóle nie wie na co dziecko w danym wieku jest szczepione - kompletna ignorancja. Co do przychodni to dzwonię zawsze po 7 rano i raczej nie mam problemu z dostaniem się do lekarza.

Świetna lekarka ma bardzo dobre podejście do dzieci moja córeczka ją uwielbia .Zawsze trafnie potrafi postawić diagnoze i szybko wyleczyć moje dzieci.

Kolejna wizyta u Pani doktor przekonuje mnie że lekarze nie poświęcają zbyt dużo czasu na wizytę. O wszystko samemu trzeba pytać,może obecnie są takie realia i każdy rodzic powinien sam wiedzieć wszystko o małych dzieciach. Owszem odpowiada na pytania,ale sama Pani doktor od siebie za wiele nie powie.Poza tym uprzejma i ma dobre podejście do dzieci.