lekarz Aldona Michalak

Świetna lekarka ma bardzo dobre podejście do dzieci moja córeczka ją uwielbia .Zawsze trafnie potrafi postawić diagnoze i szybko wyleczyć moje dzieci.

Jedyna lekarka ktora zna moje dziecko po imieniu, wie ile wazylo w chwili urodzenia, na ostatniej wizycie, co jej jest, co lubie a czego nie. Hania zreszta sympatie ta odzajemnia. Po pol roku spotykania raz w tygodniu moge serdecznie polecic bo tak cieplego stosunku do dziecka naprawde nie widzialam przy jednoczesnej kompetencji i doskonalej diagnozie.A do tego z poczuciem humoru i przesympatyczna. Jedyny mankament: trudno sie do niej dostac, wiec trzeba rejestrowac juz od 7 rano i latwo nie jest.