lekarz Aldona Rudzka-Gockiewicz

Pediatra

Doskonały lekarz! Świetna specjalistka z nieprawdopodobnie ciepłym podejściem do pacjenta. Moja córeczka po każdej wizycie wychodzi uśmiechnięta. Trafne diagnozy i świetne porady, a także cierpliwość i zaangażowanie - to standard na jaki możemy liczyć w gabinecie Pani Doktor. To pierwszy lekarz, którego darzymy tak wielkim zaufaniem. Dziękujemy za opiekę zdrowotną nad naszym dzieckiem już od pierwszych dni życia.

Nie polecam! Poszłam parę lat temu z córką do tej Pani ponieważ córka miała kaszel. Pani doktor była oburzona że tak rzadko bywam z córką u lekarza a nawet prawie wogole. (córka mi po prostu nie choruje) Po osluchaniu stwierdziła zapalenie oskrzeli zapisała syrop i antybiotyk. Po podaniu Córce antybiotyku zaczęła wymiotować i mieć biegunkę. Na drugi dzień poszłam do innego lekarza. Lekarz był w szoku ze Pani Rucka zapisała dziecku które wcale nie choruje i nigdy nie dostawalo leków bardzo silny antybiotyk i bardzo silny syrop. Po zbadaniu przez lekarza okazało się że córka nawet nie ma zapalenia oskrzeli tylko to zwykle przeziębienie. Bardzo odradzam pójście do tej Pani!!!!!

Spotkaliśmy Panią doktor na pomocy doraźnej diagnoza postawiona trafna . Bardzo dobre podejście do dzieci

Lekarz z dużą kompetencją, i z ogromną empatią. Pierwszy raz trafiłam na tak sympatyczną i uprzejmą Panią Doktor, i to na NFZ :)

Panią doktor spotkałam 2 razy na pomocy doraźnej i byłam bardzo zadowolona. Szybka, konkretna diagnoza i działanie. Bardzo sympatyczna i uprzejma.