lekarz Aldona Stachura

Chirurg plastyczny

Niestety ja również nie polecam :( Zaproponowałam operację "innowacyjną metodą" ale niestety nie miała o niej pojęcia :( Szukam teraz od 7 lat lekarza po całej polsce który naprawi efekt ... Kiedy do niej przyjechałam na poprawkę to mnie unikała, zamierzała wyjść tylnym wyjściem i wysłała do mnie recepcjonistę czy innego lekarza (nie wiem kogo ale nie miała zamiarru podejść na UMÓWIONĄ wizytę!) Dopiero po aferze łaskawie podeszła i stwierdziła że nie umie poprawić

Świetna Pani Doktor polecam każdemu .Wspaniały fachowiec i przemiła osoba .👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Labioplastyka. To był mój drugi zabieg. Poprzedni przeprowadzony w innej klinice. Chciałam mocno ściąć wargi mniejsze, ponieważ wystawały za wargi większe, wyrównać je oraz zredukować fałdy wokół łechtaczki. Zabieg przeprowadzany był razem z ginekologiem lek. med. est. Efekt? wargi od połowy długości w dół zostały całkowicie wyrżnięte. Na górze jeszcze zostały ich resztki, ścięte nierówno — jeszcze większa asymetria niż przed zabiegiem. Co więcej, zostały dwie wypustki zaraz pod łechtaczką, które już się nie wyrównają. 2 tyg po zabiegu nie byłam w stanie chodzić, uczucie pieczenia i ciągnięcia nasilało się z każdym poruszeniem. Zgłosiłam się do innego specjalisty — okazało się, że rana nie jest w stanie się zagoić przez wystające szwy wchłanialne, które ocierają wargi mniejsze. Lekarz wyciął mi te szwy, przepisał maść na gojenie ran. Jeżeli uczucie ciągnięcia w dolnej części warg nadal będzie się utrzymywać potrzebna będzie rekonstrukcja warg mniejszych osoczem bogatopłytkowym bądź kwasem hialuronowym w celu nadania im elastyczności. Zapłaciłam 6 tys. zł - zostałam okaleczona, mimo że Pani doktor zapewniała, że nie zrobi mi krzywdy. Lekarze doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że jest to mój drugi zabieg, zapewniali, że nie ma miejsca na pomyłki. Pani dr Aldona na swoim profilu na estethicon oferuje jeszcze inne zabiegi z dziedziny ginekologii m.in. waginoplasykę, operację naprawy krocza i odtworzenie błony dziewiczej. Jakim prawem skoro najwyraźniej nie ma o tym zielonego pojęcia? I to jeszcze za bardzo duże pieniądze, ceny takie jak u wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie z bogatym doświadczeniem. Wcale mnie nie dziwi, że Pani Aldona do tej pory jeździ po całej Polsce po jakichś psedudo klinikach od Śląska po Warszawę i nie jest w stanie założyć własnego gabinetu - La Perle (z fatalnymi opiniami), zadupia takie jak Bielsko-Biała czy Sosnowiec, który ostatni kojarzyć się może z medycyną estetyczną. Czytając opinie na forach innych poszkodowanych, okazuje się że, ta Pani nie umie nawet ostrzykiwać, a miałam nadzieję, że chociaż w tym się specjalizuje. Mało tego, Pani Aldona jest biegłym sądowym i łże w dokumentacji medycznej przeprowadzonego przez nią zabiegu- wszystkie kłamstwa jestem w stanie udowodnić. Omijać szerokim łukiem usługi tej Pani.

Bardzo polecam panią Doktor, bo jest jednym z najbardziej kompetentnych i takich "zyciowych" lekarzy jakiego kiedykolwiek poznałam. Chciałam poddać się liftingowi twarzy i wydawało mi się, że to jedyna metoda naciągnięcia wiotkiej skóry. Ale PaniAldona poradziła mi żebym najpierw zaczęła od zabiego, co się nazywa Ultraformer. Jak się okazało jeden zabieg zadziałał i nie było potrzeby cięcia. Oczywiście jak to baba, panikowałam, że stan mojej skóry jest fatalny a ta maszyna sobie poradziła. Dziękuję Pani Doktor!

Dr Stachura to znakomity specjalista. Wykonywałam u niej powiększanie piersi własnym tłuszczem (choć początkowo byłąm sceptycznie nastawiona do zabiegu) i efekt jest oszałamiający. Potwierdzam to co już można przeczytać- największą jego zaletą jest to, że biust wygląda bardzo naturalnie. Nawet mój mąż przyznał, że gdyby nie wiedział, że są "robione" to dałby się nabrać. Zero większych komplikacji po zabiegu i fachowa opieka Pani doktor sprawiły, że wracam do klinki La Perla jako stała klientka. Bardzo polecam!

U dr Stachury robiłam plastykę powiek (może i niezbyt skomplikowany zabieg) ale jednak to Ona jedna jedyna kazała zaczekać mi kilka lat, bo powiedziała, że wynikiem opadającej powieki nie jest ona sama a nadmiar skóry na czole. Zaproponowała albo serię laserów na czoło wzmacniających skórę albo odczekanie aż powieki rzeczywiście zaczną opadać na tyle, że będzie można wyciąć tą skórę. Posłuchałam i rzeczywiście to była mądra decyzja. Ta Pani jest bardzo profesjonalna i nie wykonuje zabiegów tylko po to żeby zarobić ale po to żeby klientki były zadowolone i wracały

Robiłam u Doktor Stachury Body Jet wraz ze wstrzyknięciem mojego własnego tłuszczu w piersi i jestem w 100% zadowolona. Tak naprawdę to Pani Doktor poradziła mi tą metodę zamiast silikonów, za co jestem szalenie wdzięczna. Piersi są lekko uniesione, delikatnie powiększone, wyglądają naturalnie i ponętnie. Pani Doktor jest bardzo zaangażowana w każdego pacjenta indywidualnie. Złego słowa nie dam powiedzieć. Zdecydowanie polecam!

Wspaniała pani doktor i świetny specjalista. Poczynając od konsultacji, która była rzetelna i wyczerpująca bo sam zabieg, rekonwalescencję i efekt - mogę z całą pewnością polecić dr Stachurę jako świetnego chirurga.

Ja też potwierdzam , beznadziejna jeśli chodzi o plastykę.. Radzę poszukać dobrego specjalisty w tej dziedzinie.

Ta pani niestety nie jest godna polecenia , nie wiem jakim sposobem uzyskała prawo aby wykonywać zabiegi zero kompetencji i tak naprawdę odradzam i ostrzegam przed tą panią i jej doświadczeniem chyba tylko na papierze.