Ja również nie rozumiem negatywnych komentarzy. Zgłosiłam się do Pani Doktor z (jak się okazało) poważnym uczuleniem na jeden z żeli przeciwbólowych. Dzięki swojej uprzejmości przyjęła mnie w piątek po południu jako dodatkowego pacjenta (jak jedyny lekarz w Lux Medzie!). Pomimo obawy o hospitalizację, a później o blizny, leczenie przez nią zastosowane, pozwoliło na całkowite wyleczenie. Bardzo polecam!

Dostałam wysypki na twarzy, trafiłam do Pani doktor (w Damianie). Nie rozumiem wcześniejszych komentarzy, dla mnie lekarka była względnie miła i nie zbagatelizowała mojego problemu. Dostałam leki (również skomponowane przez lekarkę, do zrobienia w aptece). Wizytę oceniam pozytywnie, mam nadzieję że skutki leczenia będą widoczne szybko.