dr n. med. Aleksander Ciechanski

1,6
1,7
1,9
1,4

Lekarz jest niekompetentny. Nie posiada umiejęrnosci nawiazywania kontaktu z pacjentem. Jest gburliwy, opryskliwy, nie ddaje pacjentowi dojśc do slowa. Jego sposób bycia jest tym bardziej odpychający jeśli weźmiemy po uwagę jego specjalizację - chirurg proktolog. Po 2 minutach wizyty w gabinecie czułem się zdominowany, upokorzony, ośmieszony. Dla mnie nie do pomyślenia jest zaufanie temu człowiekowi. Nie do pomyślenia powierzenie mu mojego ciala i mojego zdrowia. Nie spotkalem się nigdy wcześniej z podobnym zachowaniem lekarza. Ostatecznie przerwałem wizytę i opuścilem gabinet.

Nieuprzejmy, niegrzeczny,traktuje pacjenta jak przedmiot, nie da dojść do słowa. Na wizycie myślałam tylko o tym kiedy to się skończy, bardzo nie miły dr , mały zakres wiedzy na temat łączenia leków z laktacją. Robił dziwne miny jak pw ze biorę leki na stałe "Asamax " i karmię piersią, dostalam reprymendę kto mi wgl pozwolił ( gastrolog pw ze nie ma żadnych przeciwwskazań zebym brala ten lek w ciąży jak i przy kp , tak samo pediatra nie widział nic niepokojącego) . Spanikowałam i zaczęłam szukać ... UWAGA ten lek mozna brac przy kp... Lekarz wgl jest niekompetentny . Nie polecam !!!

Dzisiaj byłam na wizycie u dr Ciechanskiego. Lekarz zbadał mnie zapytał o objawy. Lekarz był uprzejmy. No wiadomo że nie każdy lubi jak mu się wchodzi w zdanie i on chyba też nie więc trzeba wysłuchać co ma do powiedzenia i dopiero zadawać pytania. Jestem zadowolona z wizyty. Poświęca każdemu pacjentowi ponad 20 minut więc każdy musi się liczyć z opóźnieniem.

Bezczelny, niesympatyczny i arogancki człowieczek. Radzę go w miarę możliwości unikać. Chyba tylko łapówka może pomóc w kontaktach z tym podłym człowiekiem.

Nieuprzejmy, niegrzeczny,traktuje pacjenta jak przedmiot.

Nieuprzejmy, niegrzeczny,traktuje pacjenta jak przedmiot.

Ekstramalnie nieuprzejmy. Na badania, ktore i tak zostaly wykonane nieprawidlowo czekalismy 8 godzin. Tak jak ktos wczesniej napisal, zachowuje sie tak jakby chcial lapowke.

Lekarz bardzo miły na wizytach prywatnych (Luxmed). W publicznych placówkach zachowuje się jakby chciał łapówkę.