lekarz Aleksander Czaja

Chirurg ogólny, Ortopeda

Polecam, zapewne dzisiaj bym już nie mogła ruszać prawą ręką. Dr. Czaja polecili Mi Lekarze (pierwszego kontaktu), jako najlepszego specjalistę od rąk itp. Cieszę się, że trafiłam do Niego, konkretny w decyzjach, krótko czekałam na skierowanie do Loro w celu wykonania operacji. Chodziłam i prywatnie i na NFZ. Dzisiaj mogę normalnie funkcjonować i dalej cieszyć się życiem. Polecam

Chodziłam i prywatnie i na NFZ.
Dzisiaj mogę normalnie funkcjonować i dalej cieszyć się życiem.
Polecam

Byłam umówiona do doktora na wizytę kontrolną ze złamaniem (NFZ). Dowiedziałam się, że lekarz ,,poszedł sobie do domu'' pół godziny przed planowaną wizytą. Nie raczył nikogo o tym poinformować. Z takim podejściem do pracy i pacjentów nie zaufałabym żadnej jego diagnozie.

Jestem bardzo rozczarowana. W prywatnym gabinecie Pan doktor wydawal sie empatyczny, cierpliwy i mily. Piszę" wydawal sie" bo jednak po zabiegu w szpitalu na NFZ , wizyty kontrolne nie były już takie przyjemne.Zero informacji o przebiegu operacji, żadnych zalecen bez doraznych pytań. Brak odniesienia do wyniku badania histopatologicznego. Ogólnie- to własciwie po co pani przyjechała-pomimo tego, ze wyznaczono mi wizytę kontrolną. Dalsze leczenie u pana doktora nie napawa mnie niestety optymistycznie, a jest nieuniknione, chyba ,ze poprosze o zmiane lekarza prowadzacego.

Dr.Czaja jest godny polecenia,ponieważ był lekarzem prowadzącym przy zabiegu mojej córeczki. Chodzę na Nfz i prywatnie i jestem zadowolona z wizyt.

niestety nie polecam !!! trafiłam do lekarza z urazem ręki-obietnice były tak zachęcające ,że zdecydowałam się na operację w jego prywatnej klinice za kilka tys. złotych...i klapa a pan doktor wycofał się ze wszystkich obietnic....

Czasami nie wiem czy śmiać się czy płakać z jego odzywek. Niestety 100zł za niecałe 10 minut. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Rozpoznał moją dolegliwość i podjął się bardzo trudnej operacji. Sądzę że opłaca się dać te 100 zł i żyć ze zdrową ręką do końca życia.

jestem pacjentką lekarza od niedawna ale jestem jak najbardziej zadowolona. Bardzo miły człowiek, z poczuciem humoru, bardzo kompetentny.POZDRAWIAM

Niestety nie pomógł ale 5 minut uprzejmej rozmowy kosztowało mnie 130 zł - z góry. Ciężko ocenić lekarza po 5 minutach rozmowy

Patrząc na stan wiedzy lekarza,nie dziwię się że są do niego takie kolejki.Ilość czasu i uprzejmość nie powala,ale jeżeli zależy nam na prawdziwym specjalistycznym leczeniu to tylko i wyłącznie u tego lekarza.Jest świetnym specjalistą.Stwierdził co mi jest a potem wysłał na USG.Najdziwniejsze to,że wynik USG w 100 % pokrywał się z diagnozą wzrokową Pana Doktora.Naprawdę świetny specjalista.

W wypadku w Danii moja prawa dłoń uległa częściowemu zmiażdżeniu.Po operacji w duńskim szpitalu do kraju wróciłam bez 2 palców.Trzeci, doszyty palec, na skutek sztywności i bolesności, uniemożliwiał mi korzystanie z prawej dłoni. Doktor Czaja zabiegiem operacyjnym uruchomił sztywny palec i poprawił bolesne kikuty, zwiększając znacznie wydolność mojej dłoni. A wszystko to w atmosferze zwykłej, ludzkiej życzliwości. Dziękuję.