dr Aleksander Czajka

Pan dr bardzo merytoryczny,miły,przekazujący w b.prosty i czytelny sposób wiedzę dot.danego problemu pacjentowi.Gratuluje takiego podejścia do pacjentów.Wizyta odbyła się 11.04.24. Dziękuję.

Szkoda że tylko 5 gwiazdek, bo Pan Aleksander zasługuje na 6+ To niespotykany na te czasy lekarz: kompetentny, cierpliwy ,życzliwy, z poczuciem humoru i można by tak długo, ale co najważniejsze rewelacyjny specjalista. Jestem po zabiegu usunięcia żylaków z nogi i polecam wszystkim tego super gościa- takie tylko opinie o nim słyszałam i potwierdzam. Dziękuję bardzo i życzę zdrówka Panu Doktorowi- 100 lat. Wdzięczna Pacjentka

Jestem po zabiegu usuniecia zylakow dolnych prawej nogi I uwazam ,ze Pan Dr.A.Czajka to wybitny specjalista,bardzo zyczlywy I kontaktowy.Oddany swojej pracy I lekarz z powolania.Szkoda,ze mamy tak malo takich specjalistow.Dziekuje bardzo I z calego serce polecam oddanie sie w rece Pana Doktora.Pacjentka Jolanta.C.