Aleksander Drębkowski

Ginekolog

Po raz drugi wystawiam komentarz Panu Dr Drebkowskiemu i po raz kolejny stwierdzam, ze to doskonały lekarz, który ma swietne podejście do pacjentki. Wzbudza zaufanie, potrafi w sposób precyzyjny i konkretny wyjaśnić każdy nurtujący problem. Badania przeprowadza delikatnie, wyjaśniając przy tym przyczyny wszelkich dolegliwości. W marcu 2012 roku przebywalam w szpitalu, w ktorym sam pracuje i przez caly okres tego pobytu bylam pod jego czujnym okiem. Musze podkreslic, ze to doskonaly operator. Życzę wszystkim, aby spotykali zawsze tak wspaniałych, ciepłych i życzliwych LEKARZY. Byłam pacjentka Pana Dr. przez ponad 7 lat, szkoda tylko ze byłam ..., ale mimo wszystko polecam!!!
"soraya"

Bardzo dobry, kompetenty, życzliwy lekarz. Wszystko wyjaśni zrozumiałym językiem, poświeci tyle czasu ile wymaga tego sytuacja. Polecam. Badanie przebiega z poszanowaniem pacjentki, bezstresowo, zachowana jest granica intymności.

Pan doktor jest świetnym specjalistą, doskonałym operatorem, fachowcem w 100 %, do tego miłym, uprzejmym, pomocnym. Najlepszy lekarz jakiego znam. Po prostu rewelacja!

Pan doktor lubi rzucać słowa na wiatr. Miała umówioną wizytę 25 lipca br. i nagle okazało się, że pana doktora nie będzie w poradni. Nigdy nie przyjmuje zgodnie z ustaloną godziną, zawsze jest opóźnienie i trzeba czekać. Teraz tez miałam mieć kontrolna wizytę 10 listopada i co dowiedziałam się, że pan doktor wziął sobie wolne. Czy tak należy traktować pacjentki. Nie dość, ze są takie długie terminy oczekiwania na wizytę to jeszcze wizyty nie ma bo pan doktor nie przyjmuje. Totalne olewanie pacjentek, ale jak ktoś ma dużo pieniędzy to po co się wysilać dla biednych pacjentek z NFZ, skoro można zarobić znacznie więcej mniejszym kosztem prywatnie. Stanowczo nie polecam tego lekarza bo to pomyłka. Według uzyskanej informacji z NFZ pacjentki powinny być rejestrowane co 15 minut, czyli 4 na godzinę. Pan dr powinien przyjąć zgodnie z rozpisem wciągu 4 godzin 16 osób. A on ma zapisanych 30 a niekiedy nawet 40 pacjentek, więc można sobie wyobrazić jak wygląda u niego wizyta.To całkowity absurd. Stanowczo nie polecam wizyt w pana dr Drębkowskiego.

Pan dr Drębkowski jest niewątpliwie NAJZNAKOMITSZYM lekarzem w całej klinice Ginekologii i Położnictwa w Bytomiu. Wnikliwe podejście do problemu, świetnie przeprowadzone operacje, bardzo duże doświadczenie i wiedza, delikatność przy badaniu oraz wiele innych, to zalety tego lekarza. Wystawiam najwyższą ocenę i polecam wszystkim.

7 lat temu zdiagnozowano u mnie endometrioze bardzo zawansowana poniewaz cysty znajdowaly sie na jajnikach i mialy prawie 10 cm wielkosci , chodzilam od lekarza do lekarza i karzdy zdecydowanie chcial wyciac jajniki, nie chcialam sie na to zgodzic bo mialam zaledwie 24 lata i marzylam o dzeciach . Tylko PAN DOKTOR DREBKOWSKI zdecydowal sie na laporoskopie i po 6 latach leczenia jestem w 7 miesiacu ciazy!!! Zawdzieczam Panu Aleksandrowi bardzo wiele , jest kompetentnym i solidnym specjalista , kompleksowopodchodzi do kazdego problemu, polecilam go moim znajomym i sa bardzo zadowolone. Oby wiecej takich lekarzy jak Aleksander Drebkowski

Kompetentny,miły, bardzo kulturalny a zarazem wielki fachowiec.Podchodzi kompleksowo do choroby,bardzo wnikliwie tłumaczy jej istotę a następnie proponowane leczenie.Byłam u wielu ginekologów, ale żaden podczas zakładania wziernika nie powiedział że zaboli i przeprosił za to,że spowodował ból.Bardzo delikatnie i dokładnie bada.Polecam osobę pana doktora innym kobietom bo naprawdę warto leczyć się u pana doktora Aleksandra Drębkowskiego!!!!!!!!!

Lekarz jakiego można szukać ze świeczką w obecnych czasach. Kompetentny, miły, cierpliwie słucha pacjentki i odpowiada bardzo szczegółowo na wszystkie zadawane pytania. Wyjątkowe, profesjonalne podejście do pacjentek. Więcej takich lekarzy ginekologów jak doktor Drębkowski przydałoby się w naszym kraju. polecam pana doktora innym pacjentkom bo warto u niego się leczyć.

Pan dr Drębkowski świetny lekarz polecam wszystkim pacientkom.

Pan dr Drębkowski świetny lekarz polecam wszystkim pacientkom.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bytom"?

Stefana Batorego 18
Bytom

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita