Aleksander Drębkowski

Rzetelny, kompetentny, bardzo pomocny. Wszystko tłumaczy, dba o pacjenta. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dobry lekarz. Byłam operowana przez doktora, wszystko przebiegło pomyślnie, teraz jestem pod kontrolą. GODNY POLECENIA

Pan doktor jest świetnym specjalistą, doskonałym operatorem, fachowcem w 100 %, do tego miłym, uprzejmym, pomocnym. Najlepszy lekarz jakiego znam. Po prostu rewelacja!

Bardzo dobry, kompetenty, życzliwy lekarz. Wszystko wyjaśni zrozumiałym językiem, poświeci tyle czasu ile wymaga tego sytuacja. Polecam. Badanie przebiega z poszanowaniem pacjentki, bezstresowo, zachowana jest granica intymności.

Pan dr Drębkowski świetny lekarz polecam wszystkim pacientkom.

Pan dr Drębkowski świetny lekarz polecam wszystkim pacientkom.

Kompetentny, wykazujący się pełnym profesjonalizmem, ogromną wiedzą medyczną zawsze zainteresowany problemem pacjentki, oceniajacy każdy przypadek kompleksowo i indywidualnie, cudowny lekarz i wspaniały człowiek !!!!

Pan dr Drębkowski jest niewątpliwie NAJZNAKOMITSZYM lekarzem w całej klinice Ginekologii i Położnictwa w Bytomiu. Wnikliwe podejście do problemu, świetnie przeprowadzone operacje, bardzo duże doświadczenie i wiedza, delikatność przy badaniu oraz wiele innych, to zalety tego lekarza. Wystawiam najwyższą ocenę i polecam wszystkim.

Po raz drugi wystawiam komentarz Panu Dr Drebkowskiemu i po raz kolejny stwierdzam, ze to doskonały lekarz, który ma swietne podejście do pacjentki. Wzbudza zaufanie, potrafi w sposób precyzyjny i konkretny wyjaśnić każdy nurtujący problem. Badania przeprowadza delikatnie, wyjaśniając przy tym przyczyny wszelkich dolegliwości. W marcu 2012 roku przebywalam w szpitalu, w ktorym sam pracuje i przez caly okres tego pobytu bylam pod jego czujnym okiem. Musze podkreslic, ze to doskonaly operator. Życzę wszystkim, aby spotykali zawsze tak wspaniałych, ciepłych i życzliwych LEKARZY. Byłam pacjentka Pana Dr. przez ponad 7 lat, szkoda tylko ze byłam ..., ale mimo wszystko polecam!!!
"soraya"

doskonały lekarz, świetne podejście do pacjentki. Potrafi szczegółowo wyjaśnić problem. Polecam pana doktora każdej mojej koleżance. Pierwszy lekarz i jedyny, któremu zaufałam.

Pan doktor lubi rzucać słowa na wiatr. Miała umówioną wizytę 25 lipca br. i nagle okazało się, że pana doktora nie będzie w poradni. Nigdy nie przyjmuje zgodnie z ustaloną godziną, zawsze jest opóźnienie i trzeba czekać. Teraz tez miałam mieć kontrolna wizytę 10 listopada i co dowiedziałam się, że pan doktor wziął sobie wolne. Czy tak należy traktować pacjentki. Nie dość, ze są takie długie terminy oczekiwania na wizytę to jeszcze wizyty nie ma bo pan doktor nie przyjmuje. Totalne olewanie pacjentek, ale jak ktoś ma dużo pieniędzy to po co się wysilać dla biednych pacjentek z NFZ, skoro można zarobić znacznie więcej mniejszym kosztem prywatnie. Stanowczo nie polecam tego lekarza bo to pomyłka. Według uzyskanej informacji z NFZ pacjentki powinny być rejestrowane co 15 minut, czyli 4 na godzinę. Pan dr powinien przyjąć zgodnie z rozpisem wciągu 4 godzin 16 osób. A on ma zapisanych 30 a niekiedy nawet 40 pacjentek, więc można sobie wyobrazić jak wygląda u niego wizyta.To całkowity absurd. Stanowczo nie polecam wizyt w pana dr Drębkowskiego.