Aleksander Dubiel

1,9
1,9
2,1
2,1

Dr. Dubiel operował moja noge 3 razy jako jedyny z ortopedow podjął się naprawienia mojej nogi poprawiał błędy poprzedników którzy przyszli mi sciegno bo blizny chodziłam tak kilka lat bo tak miało być mówili dramat. Dzięki niemu dziś chodzę bez większych problemów Godny polecenia miły sympatyczny z niesamowita wiedza medyczną i doswiadczeniem w moim przypadku wyrozumiały na sytuację rodzinną wszystkie wyniki TK tłumaczy i omawia z pacjetem. Moim zdaniem LEKARZ Z POWOLANIA takich proszę więcej pozdrawiam Justyna.

Dr. Dubiel operował moja noge 3 razy

Lekarz nic nie umiejący ,nie zna się na niczym gadał by o polityce i narzekał na PIS .Najlepiej mu wychodzi oszustwo pacjęta

Porażka a nie lekarz. Miałem problemy z kolanem a mianowicie nie mogłem dotknąć pięta do pośladka ( sprawiało mi to duży ból) po serii kilku badań polegających na ruszaniu moją noga pan Dubiel stwierdził, że nic mi nie jest i , że nie jestem muzułmaninem, więc dotknięcie pięta do pośladka nie jest mi potrzebne do życia. Dodatkowo lekarz nie chciał spojrzeć na rezonans, który wykonałem w innej placówce, bo jak stwierdził każdy inaczej robi rezonans i on nie będzie umiał go przeczytac, kazał zrobić rezonans w Rudnej za 500 zł ( porostu chciał mnie naciągnąć na kasę). Jak się później okazało u innego lekarza miałem zerwane więzadło, przeszedłem rekonstrukcję i wszystko jest dobrze.

Pan doktor Dupiel to pożądny spacjalista miły i kompetentny zawsze pomaga nigdy nie zmienie go na innego lekarza. Pozdrawiam panie doktorze jest pan świetny.

Arogancki ,bezczelny i zarozumiały,pierwszy raz spotkałam sie z takim traktowaniem pacjenta.Nawet nie spojrzał na problem z jakim przyszłam.Odpowiedział że on żyje z operacji biedulek.Nie polecam tego pana bo lekarzem go nie nazę. Brak słów omijajcie go jak najdalej

Źła diagnoza, lekarz (chociaz wcale bym go tak nie nazwał) mając w ręce rezonans stawu kolanowego, stwierdził, że ma mnie boleć pół roku i przstanie bo jest tylko stłuczone. Dzisiaj po wizycie u innego lekarza wiem, że mam zerwane jedno wiązadlo które trzyma rzepkę i czeka mnie operacja. Dodatkowo Pan Dubiel jest bardzo chamski dla pacjentów. Polecam omijać go szerokim łukiem.

Nieuprzejmy, wręcz chamowaty, zamiast leczyć ustawia wszystkich dokoła. Na oddziale podczas dyżuru był podpity, a w pokoju dyżurnym było czuć alkoholem.

Żadna fachowość lekarska nie nadrobi braków z zakresu dobrego wychowania i wyczucia. O etyce lekarskiej już dawno zapomniał. Jeśli lekarz danego pacjenta jest nie obecny, to się pacjenta kieruje do lekarza który jest teraz dostępny. Służbista, arogant, pacjenta traktuje jak gówniarza. Już wiem czemu zajmuje kierownicze stanowisko, bo jest wyszczekany. Nie przystoi takie zachowanie kierownikowi odziału ortopedii Panie Aleksandrze Dubiel.

Urwane ścięgno Achillesa zostało dobrze zszyte. 3 lata po operacji nie mam żadnych problemów. Zna się na swojej pracy.

Urwane ścięgno Achillesa zostało dobrze zszyte.
3 lata po operacji nie mam żadnych problemów.
Zna się na swojej pracy.

Pełna kompetencja i wiedza lekarska.Bardzo przyjemna atmosfera i wyjaśnienie przebiegu leczenia. Polecam. Lucyna

Lucyna