lekarz Aleksander Firlej

1,4
1,8
1,2
1,5

Także nie polecam, nie dowiedziałam się nic konkretnego podczas wizyty, mimo to lekarz kazał umówić mi się na następną, kiedy dzwoniłam żeby się umówić na ową następną wizytę, zbył mnie i uznał iż ma ważniejszych pacjentów.

Byłem kiedyś u tego...lekarza,totalna porażka,nie dość,że nic nie potrafi,ma pacjenta,delikatnie mówiąc,gdzieś to jeszcze jest bardzo nie miły.Nie powinien być lekarzem.

Wszystkie te Negatywne opinie się zgadzają i przekonałam się na własnej skórze. Nie nadaje się do pracy z ludźmi

Totalna lipa! Miałem świerzb - próbował mi go leczyć przez 4 miesiące!! Horror! i Złodziej - najważniejsza kasa - nie pacjent. Po tym czasie udałem się do innego lekarza, który wyleczył mnie swoimi metodami w ciągu 4 dni! po 4 dniach już nie było wogóle objawów tylko lekkie podrażnienia po maści ale to nie uniknione a Pan Firlej twierdził, że leku na świerzb nie ma - inny lekarz bez problemu przepisał receptę, i lek podziałał, fakt drogi ok. 90zł i starcza na 3 dni - ale skuteczny w 100% po 3 dniach stosowania! i dwa dni skutecznego leczenia wg jego zalecen wystarczyło

Jest kompetentny,konkretny,spełnił moje oczekiwanie.Ala

Jest kompetentny,konkretny,spełnił moje oczekiwanie.Ala

mierny lekarz w dodatku nie miły!!!!!!!!!!!

mierny lekarz w dodatku nie miły!!!!!!!!!!!

Lekarz wyjatkowo arogancki i nieuprzejmy.Nie stara się zrozumiec problemu pacjenta. Spóznia sie godzinami do Poradni Dermatologicznej. Pozostawia Pacjenta z problemem samemu sobie nie udzielajac pomocy. Był tak nieuprzejmy ze nie chciało mu sie wypisać recepty. Okropny, przeokropny lekarz. Takim lekarzom Fundusz zdrowotny nie powinien dawać zezwolenia na prowadzenie praktyki lekarskiej. Omijajcie tego "lekarza"- bo takiego człowieka nie mozna nazwac lekarzem.

Omijajcie tego "lekarza"- bo takiego człowieka nie mozna nazwac lekarzem.

Kiedyś przed laty byłem u Niego, ponieważ miałem bardzo silny trądzik, jego leczenie nie pomogło i zostały mi blizny. NIE POLECAM

Po stwierdzeniu u mnie rzekomej choroby wenerycznej pan "doktor" zaproponował a jakże ciekły azot za parę stówek i po problemie. Zdrowy rozsądek nie pozwolił mu jednak zaufać więc wizyta u innego lekarza uśmiech na jego twarzy wytłumaczył wszystko to nie było żadne choróbsko tak więc szczerze nie polecam

Generalnie bardzo niemiły lekarz, przyjmuje na "odczepnego" pomimo, że wizyta jest prywatna, zero zainteresowania pacjentem i jego chorobą naprawdę nie polecam bo to tylko marnowanie pieniędzy i czasu.