lekarz Aleksander Januła

Bardzo polecam doktora Aleksandra Janułe profesjonalny uprzejmy nie bagatelizuje żadnych objaw kompetenty lekarz widać że zna się ma tym co robi polecam

Polecam pana Aleksandra, nie ignoruje objawów chorób, wdraża skuteczne leczenie, zawsze bezproblemowy i uprzejmy, wspaniały profesjonalista. Polecam!

Lekarz naprawdę godny polecenia, nie spotkałam jeszcze w swoim życiu tak zaangażowanego w sprawy pacjenta lekarza, nie trzeba prosić o badania, jak u większości lekarzy, wszystko czego potrzeba do dobrej diagnostyki choroby jest zlecone. Szkoda, że wszyscy lekarze nie są tak sympatyczni i profesjonalni, prawdziwy lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz, konkretny, zdeterminowany do pomocy osobie chorej. Polecam z czystym sumieniem.

Lekarz z powołania i naprawdę godny polecenia. Trafiłam do niego trochę przez przypadek i żałuję tylko że nie prowadził mnie od początku choroby bo jest sumienny, zaangażowany, wszystko zrozumiale tłumaczy, mało tego, jest sympatyczny i nie zachowuje się w sposób wyniosły jak większość lekarzy.