lekarz Aleksander Korobczenko

Anestezjolog, Internista

Nie polecam tego lekarza, ponieważ chciałam zamówić wizytę domową do ciężko chorego ojca. Ojca lekarz rodzinny nie był obecny w pracy więc zostałam skierowana do dr Korobczenko doktor wypytał o stan ojca i jak się dowiedział że jest to osoba leżąca stwierdził że nie chodzi na wizyty domowe. Kazał zadzwonić po pielęgniarkę środowiskowa, która oczywiście przyszła zmierzyła tylko gorączkę, ciśnienie i cukier. Pielęgniarce też tłumaczyłem że ojciec nie ma apetytu i mi nie je, po oglądnięciu ojca połączyła się telefonicznie z doktorem i doktor kazał kupić flegamine i na tym się skończyło. To nie lekarz, bo lekarz by zlecił badanie krwi przynajmniej. Dziś przyjechało pogotowie i ojca zabrali do szpital w bardzo złym stanie, więc większość tych chwalących komentarzy to kłamstwo. Na tego niby lekarza zostanie skierowane pismo do Rzecznika Praw Pacjenta ponieważ dzięki jego ignorancji do pacjenta mogło się to skończyć tragicznie.

Co za idiotyzm, ten lekarz nigdy nie korzysta ze specyfików stosowanych w medycynie ludowej w tym leczenia czosnkiem. Rozmawiałem z nim na ten temat jest przeciwnikiem takich metod.

lekarz przecietny leczy bardzo dobrze czosnkiem

lekarz przecietny leczy bardzo dobrze czosnkiem

Rodzinny, godzien zaufania, nie ładuje niepotrzebnych lekarstw. Prawdziwy lekarz.

Miałem trudną sprawę i nie tylko medyczną. Pomógł mi bardzo, za co dziękuję. Pieniędzy nie wziął, mimo że nalegałem. Ogólnie polecam. Pewnie w potrzebie znów przyjdę do niego.

To mój lekarz rodzinny :-) Ale tylko w środy nie ma kolejek. Poza tym bardzo ładna przychodnia.

To mój lekarz rodzinny :-) Ale tylko w środy nie ma kolejek.
Poza tym bardzo ładna przychodnia.

Spoko facet, wie co i jak bywa. Nawet zbadał na zaświadczenie do klubu sportowego i nie brał kasy. Szkoda, że dał tylko na 3 miesiace, ale i tak ok.

Gość ok. Nie kłamie,mówi jak jest i co mam zrobić aby być zdrowym. Nie jest oszołomem nie pisze tylko leków ale rozmawia z pacjentem.

Facet mnie nie znał. Złapałem go na korytarzu jak już wychodził po pracy, ale wrócił ze mną i się zajął moją sprawą. Byłem mile zaskoczony, zwłaszcza że nie byłem jego pacjentem. Podaje nawet numer telefonu. Jestem w Sanoku od niedawna i po Krakowie pełne zaskoczenie. Teraz już się przepisałem do niego i wpisałem żonę i dziecko. Polecam każdemu.