lekarz Aleksander Lebiedziński

Psychiatra dziecięcy

2,9
2,6
2,4

Pan lebidzinski nie jest dobrym lekarzem, miałam go przez jakiś czas przez to że inny był na urlopie, dostawałam jedynie hydroksyzynę a kiedy pytałem się o działanie leków on zmieniał temat i nie wiedziałam co robić, jeśli możesz to zmień lekarza

Nic nie pomógł. I za duże dawki leków Nie tłumaczy problemu ani żadnych jego objawów. zamiast pomóc pacjętom to często pogarsza stan

Nic nie pomógł. I za duże dawki leków

Niefajnie mi się współpracowało z Panem Labiedzińskim. Żaliłem się na ostre stany depresyjne i myśli samobójcze, a dostawałem Tisercin, który miał na celu mnie zwarzywić i spowodować, żebym wyglądał z zewnątrz na spokojnego i nie miał siły na jakąkolwiek emocjonalność, mimo, że w środku dalej było okropnie (i pan Labiedziński chyba o tym wiedział, bo nieraz o tym wspominałem). Żaliłem się też na duże spadki ciśnienia, większe, niż po lekach na ciśnienie, nieraz zasłabłem i opadałem na ziemię po Tisercinie, a mimo wszystko kazano mi, abym dalej to brał. Dodam jeszcze, że chyba połowa oddziału dostawała też właśnie Tisercin, mimo różniących się objawów. Wiedza jedynie książkowa, zero zastosowania jej w praktyce. Lekarz w ogóle nie słucha tego, co mówi pacjent i działa w 100% obojętnie wobec człowieka. Dzięki panu Labiedzińskiemu nabrałem ogromnej traumy do psychiatryków i leków neuroleptycznych. Mam nadzieję, że Pan to czyta i zrozumie, że niektórzy Pana pacjenci mogą cierpieć przez dobieranie tabletek losowo i według własnego upodobania do leku.

Co prawda psychiatra powinien być bardzo miły i doktor taki jest, niestety lecząc się już 5 lat zero powodzenia, nie ma żadnej metody leczenia mojej choroby, jednak uważam, że leki to nie wszystko, doktor także nie wytłumaczył mi na czym polega moja choroba, poświęcił mi nie całe 10 minut, niestety moich oczekiwań nie spełnił, postanowiłam szukać dalej.

jesli jaki kolwiek problem tego rodzaju to tylko do doktora

jesli jaki kolwiek problem tego rodzaju to tylko do doktora