lekarz Aleksander Litwinowicz

Neurochirurg

Polecam z całego serducha doktora Litwinowicza. Przyjemny, grzeczny, wszystko wytłumaczy, jestem po operacji kręgosłupa I dostalam nowe życie dzięki niemu. On zna się na rzeczy. I dziękuję Bogu ze znalazłam właśnie takiego lekarza jakim jest Aleksander Litwinowicz

Świetny fachowiec od 2006 roku chodzę i nie mialm nawrotu rwy kulszowej i nawet nie bardzo się oszczędzam dzięki znakomitej operacji Dziękuje Panie Doktorze

Spokojny , uprzejmy , cierpliwy , otwarty , objaśniający diagnozę w sposób dostępny , b. kulturalny .

polecam, polecam, polecam....... prawdziwy lekarz, podziwiam talent i kulture Robert Piotr Grobelny

Witam, jestem 8 dni po operacji kręgosłupa szyjnego, którą przeprowadził pan doktor Aleksander Litwinowicz. Z całego serca dziękuję panu doktorowi za pomyślnie przeprowadzoną operację. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy neurochirurga..., to świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Raz jeszcze bardzo dziękuję. Wdzięczna pacjentka :)

Wspaniały lekarz neurochirurg,dziękuję Panie doktorze.Pacjentka Zosia Miśkiewicz

Wspaniały lekarz neurochirurg,dziękuję Panie doktorze.Pacjentka
Zosia Miśkiewicz

Lekarz - weterynarz. bierze sporo pieniędzy i nie leczy w jakikolwiek sposób. Activia jest jedynym rozwiązaniem na torbiel w mózgu (wykrytą w tk i rm). Byłam 2 razy - straciłam pieniądze, a przede wszystkim czas.

Bardzo dobry lekarz, uratował mi kręgosłup.

Bardzo dobry lekarz, uratował mi kręgosłup.

Lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista. Polecam każdemu kto ma problemy neurologiczne.

super lekarz polecam:) Ania Bosiacka Środa Wlkp

super lekarz polecam:) Ania Bosiacka Środa Wlkp