lekarz Aleksander Mularski

2,5

Śrem. Aleksander Mularski. Nie wiem jakim cudem ten lek...hmmm ten ktoś pracuje jeszcze w tym zawodzie i kto pozwala mieć mu kontakt z drugim człowiekiem, ba, chorym człowiekiem, potrzebującym natychmiastowej pomocy🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ człowiek całkowicie pozbawiony jakichkolwiek emocji, empatii i umiejętności, nie życzę nikomu spotkania 1- go stopnia a jemu samemu w przyszłości takiego samego potraktowania. Po 15 godz na SORze mam doczekała się konsultacji od specjalisty.... ludzie, obudźmy się i szturmujmy do dyrekcjii szpitala, tacy ludzie nie mają prawa zajmować tak ważnych stanowisk.

Nowy Tomyśl, zwijając się bólu zostałam odesłana do domu, totalny brak szacunku do mnie jako pacjenta!

Nowy Tomyśl, pacjent zwijający się bólu odesłany z kwitkiem! Skandaliczna obsługa i postawa lekarza

02.06.2022 SOR Śrem - tu trafiłam na skutek pogryzienia przez psa. Panie Doktorze nigdy nie byłam nikomu tak wdzięczna - uratował Pan moją twarz a naprawdę wiemy że nie wyglądało to dobrze.Pięknie dziękuję za wszystko

Dzięki panie doktorze za przyjęcie na sor Pyszczykowo. Konkretna pomoc w moim przypadku ,wytłumaczenie problemu ,uwagi na przyszlość. Fajny czlowiek

Mam inne zdanie na temat tego lekarza. Przyjechałam na SOR (do Szpitala w Puszczykowie) z zakażoną raną i silnym bólem. Doktor wszystko dokładnie mi wyjaśnił, ranę oczyścił (co nie było przyjemne😢), ale podszedł bardzo profesjonalnie do mojego problemu. Na poczekalni czekałam 3 godziny (lecz to nie była wina lekarza, tylko niemiłej Pani w recepcji (młoda, w okularach), która stwierdziła, że moja rana nie nadaje się na SOR). Pan doktor ma specyficzne poczucie humoru - i to może nie każdemu się podobać. Mi bardzo pomógł i będę polecać dalej. Nie mogę ...

Pan doktor ma specyficzne poczucie humoru - i to może nie każdemu się podobać. Mi bardzo pomógł i będę polecać dalej. Nie mogę nic złego na Pana doktora powiedzieć.

Totalny brak profesjonalizmu, przyjechał na wezwanie i zaczął straszyć policją za bezpodstawne wezwanie. Kompletnie zbagatelizował objawy twierdzą, że wymyślamy i on nie jest od leczenia nerwic. Żle trafił, byl zdziwiony ze ktos zwrocil uwage na jego aroganckie zachowanie. NIE POLECAM!!!

Lekarz bardzo pomocny, poświęcający się pacjentowi. Bardzo szybko zdiagnozował chorobę mojej żony, przez co szybko podjęliśmy skuteczne leczenie. Polecamy gorąco!

leczenie. Polecamy gorąco!

Nikomu nie polecam takiego lekarza. O.ijac szerokim łukiem. Totalny brak szacunku do chorych i pacjentów.

Arogancji, opryskliwy, odmówił udzielenia pomocy na SOR, ponieważ tam się ratuje życie (czyli zdrowia nie?) - wizyta 31.12 więc nie było opcji udania się w inne miejsce, jako pierwszy w kolejce czekałem 50minut aby zostać zdiagnozowanym bez badania (na podstawie poprzedniego wypisu ze szpitala, w który zaznaczono konieczność kontroli dzień później). Niestety nie ma opcji 0 gwiazdek, lekarz nie zasługuje nawet na 1.