lekarz Aleksander Nędza

Najlepszy możliwy lekarz chodzę z dziećmi już ponad 7 lat. Nigdy nie zdarzyło się żeby źle nas zdiagnozowal. Dzieci go lubią. Dużo czasu poświęca pacjentowi, chce wszystko dokładnie wytłumaczyć. Antybiotyki zapisuje naprawdę w ostateczności.

Super lekarz polecam zawsze pomoże mam do niego pełne zaufanie chodzę z dziećmi od urodzenia dyn 11 lat córka 6 antybiotyki tylko w ostateczności to lekarz jakich mało nawet gdy zadzwonię zawsze coś poradzi.👍

Dr. Nedza ma 10 pacjentow na godzine.Wieczne opoznienia a przyjecie chorego dziecka w tym samym dniu graniczy z cudem, chyba ze prywatnie. Mowi bardzo duzo, ale bardzo malo na temat choroby. W przypadku mojej corki nie mogl postawic diagnozy, bo niby przyszlam za wczesnie, a inny pediatra nastepnego dnia rozpoznal zapalenie oskrzeli. Nie polecam, wrecz odradzam, bo potrafi byc chamski.

Po kilkunastodniowym pobycie na oddziale pediatrii w szpitalu jasielskim, gdzie mojego syna badało kilku mędrców, żaden nie postawił prawidłowej diagnozy. Dr Nędza już z wywiadu ze mną, czyli mamą postawił wstępną, jak się potem okazało, właściwą diagnozę. Polecam!!!

Ma dużo pacjentów ,trzeba wcześnie wstać aby zapisać się na wizytę .

Ma dużo pacjentów ,trzeba wcześnie wstać aby zapisać się na wizytę .