dr n. med. Aleksander Obtułowicz

Dermatolog, Wenerolog, Alergolog

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, zaplacilam duzo pieniedzy za wizyte i lekarstwa, a ten pan wogole nie ma pojecia o dermatologii.

obyśmy mieli jak najwięcej tak PROFESJONALNYCH dermatologów zawsze spokojny, uśmiechnięty, wyjaśnia wątpliwości, szczery!!! / za to go cenię / bo mówi jak będzie a nie co pacjent chce usłyszeć.

obyśmy mieli jak najwięcej tak PROFESJONALNYCH dermatologów

Popełniłemw zyciu wielki błąd, / wenerologiczny/ doktorek uratował mnie i moją rodzine - profesjonalista z doswiadczeniem w wenerologicznych sprawach, warto miec jego numer telefonu w komórce chocby dla znajomych. podrawiam wdzęczny pacjent.

Witam, wywiad, oglądanie, diagnoza - pokrzywka przewlekła, korekta dotychczasowego leczenia nie efektywnego leczenia, propozycja badań i zwrócenie uwagi na dolegliwości z żołądka i jelit - co jak się okazało było właściwym tropem - efekt znaczna poprawa jakości życie. Rzeczowe odpowiedzi na pytanie, korekta wiedzy internetowej, przystępny sposób przekazu wiedzy. jako pacjent jestem bardzo zadowolony i polecam.

Witam,

Złe rozpoznanie choroby. zapisanie leku powodującego zaburzenia prowadzenia pojazdów, bez ostrzeżenia, że lek ma takie a nie inne właściwości. Nie polecam.

Nie rozumiem jak można mówić,że lekarz jest niekompetentny. Jeśli się tak wszyscy znająa to po co chodzą do specjalistów? To najlepszy dermatolog na jakiego trafiłam w życiu, a szukałam długo, gdyż miałam problemy z twarzą. Jest to lekarz konkretny, nie owija w bawełne i nie traci czasu na zbędne pogaduszki. Moje wizyty trwały ok 3 min, bywałam raz na 2-3 miesiące i teraz nie mam żadnych problemów. Owszem,pan doktor może być postrzegany jako osoba mało rozmowna, ale za każdym razem jak miałam pytanie odpowiadał konkretnie. Jeśli ludzie potrzebują rozmowy niech ...

Owszem,pan doktor może być postrzegany jako osoba mało rozmowna, ale za każdym razem jak miałam pytanie odpowiadał konkretnie. Jeśli ludzie potrzebują rozmowy niech idą do psychologa. Polecam Pana Doktora w 100%

Jestem bardzo zadowolona, trafiłam do Kliniki dermatologii i gab alergologicznego przypadkoowo prosto z ulicy, z duzym uczuleniem, bez skierowania. Zostałam przyjeta profesjonalnie, sprawnie i co najwazniejsze leczenie bardzo skuteczne. teraz juz ze skierowaniem wybieram sie na diagnostykę. Czytając co niektóre ponizsze opinie widac w nich tyle złości, głupoty i braku odwagi / pisze anonim/ widocznie ktoś nie potrzebował pomocy lekarz i nie umie tej pomocy docenic, a wiem z własnego doswiadczenia ze zmiany skórne trudno sie diagnozuje a jeszcze trudniej leczy - nie werzycie leczcie sie sami

Widać, że stopień zadowolenia zależy od rodzaju wizyty, ja byłam w szpitalu, lekarz tragiczny, spojrzał na mój wypis ze szpitala, zapytał jakie leki biorę, czy pomagają? Nie pomagały, więc zapisął mi inne i kazał przyjśc po 2 miesiacach i powiedzieć czy pomagają, nawet nie zapytał co mi dolega, jakie mam objawy itp. Nie słucha też co do niego mówię, ja jedno a On studentom co innego, żałosne. Zdecydowanie nie polecam.

czasem potrzeba pogadać, a nie tylko pisac leki - on umie to rozróznic i nie ma w zwyczaju widzieć choroby tam gdzie jej nie mam /uzdrowiony/

rzeczowe, profesjonalne podejscie do pacjenta, stara sie pomóc, wyjasnić, czasem jest oschły, ale przecież jego zadaniem jest leczyc, skutecznie leczyć.