dr n. med. Aleksander Panek

1,9
1,6
1,6
1,4

Lekarz jest dla pacjentów, a nie odwrotnie. Najmniej profesjonalny lekarz jakiego w życiu spotkałem. Nie polecam.

Ten lekarz już dawno nie powinien wykonywać zawodu. Zero podejścia do pacjenta. Ciężko się cokolwiek od niego dowiedzieć. Masakra.

Zdecydowanie odradzam. Najgorszy lekarz u jakiegokolwiek byłem. Wizyta była na NFZ - może dlatego. Od wejścia do gabinetu lekarz miał pretensje nie wiadomo o co (może zły dzień), najpierw że moja karta była pusta i nie było w nim skierowania - skierowanie było wystawione online - następnie były pretensje o to że nie ma zdjęcia rentgenowskiego i podsumowane było to tekstem "jeśli pan przyszedł po skierowanie na rezonans to pan u mnie tego nie dostanie" na pytanie dlaczego stwierdził "bo nie, bo on nie wie co mi jest". Opisując swój problem co mi jest i jak do tego doszło lekarz przerwał i stwierdził "widzę że pan już sobie wszystko wyleczył na wikipedii, przyczynę również znalazł na wikipedii w takim razie proszę dalej leczyć się przez wikipedię, u mnie pan nic nie dostanie" - genialne podejście do pacjenta. Następnie kazał mi powiedzieć lekarzowi rodzinnemu aby zrobił mi zdjęcie kregosłupa - nie wiedziałem o co mu chodziło i spytałem grzecznie czy ma mi zrobić to zdjęcie telefonem po czym lekarz stwierdził że jemu chodzi o zdjęcie rtg, na pytanie jak ośrodek zdrowia na wsi ma mieć aparaturę do RTG lekarz stwierdził że jego to nie interesuje, bez zdjęcia RTG on nie podejmuje leczenia bo to może być nawet i nowotwór- hmm... nowotwór widoczny na RTG, ciekawe.
Mówiąc mu dalej że ja mam problem z nerwem kulszowym lekarz na odchodne stwierdził że on widzi że mam problem z nerwami bo już jestem zdenerwowany.
Ten człowiek już chyba dawno powinien być na emeryturze i z takim podejściem do pacjenta gdzie od momentu otwarcia drzwi ma pretensje to raczej nie powinien wykonywać tego zawodu a jeśli ma gorszy dzień to niech weźmie sobie wolne i niech nie traci czasu pacjentom.
Czekałem na wizytę ponad 2 miesiące aby się dowiedzieć że nawet mnie nie przebada ani nie zrobi wywiadu. Na recepcji też nikt nie powiedział że mam mieć zdjęcie RTG na pierwszej wizycie. Strata czasu i nerwów.

Noga po operacji, z potwornym bólem, doktor zapytał, po co do niego przyszedłem. Zero empatii i pomocy. Nie otrzymałem skierowania na prześwietlenie ani porady na dalsze leczenie. Wstyd, żeby po 45 latach mojej pracy i opłacaniu składek na NFZ, teki pseudo lekarz, który pracuje za nasze pieniądze nie potrafił z godnością wykonywać swojej pracy. Nie polecam! Strata czasu!

Brak jakiejkolwiek kultury, na problem bólu ręki po operacji uznał,że pacjent nie chce ćwiczyć na wf poprostu. Nie dość,że bardzo opryskliwy to przy odpowiedzi co dolega pacjentowi wybucha śmiechem. Pielęgniarka, która była obok miała minę jakby jej samej było szkoda,że musi z nim siedzieć. Brak jakiegokolwiek zainteresowania stanem zdrowia pacjenta.

Porażka to mało powiedziane. Brak mi słów jak można być takim człowiekiem. Nie będę używał tutaj różnych epitetów na temat tego pseudo lekarza ale jeśli bym to zrobił to były by one z najgorszej półki. Siedzi w tym gabinecie i tylko powietrze zużywa. Na zadane pytanie coś burknie pod nosem z pretensją, że w ogóle ktoś o coś śmiał zapytać. A za pseudo opinię, która wystawia nie oglądając nawet obrazu rezonansu bierze 600 zł. Za takie pieniądze, kochany pan doktor odpowiedzial mi, że on nie będzie oglądał płytek bo nie ma na czym ich odtworzyć i cudownie wydal opinie. Może wreszcie ktoś się tym zajmie, że doktorek przyjmuje jako biegły lekarz sądowy w godzinach pracy pomiędzy pacjentami leczonymi na NFZ.

On to sie nadaje nie do leczenia chorych , tylko do prosektorium !!!!!debill .Powiedział żonie która miała złamaną ręke że symuluje a tydzień wczesniej miała rtg .Co za matoł szkoda slów

Naprawde kupe ch... Jak taką chołote mozna nazwac lekarzem jedno wielkie nieporozumienie szczerze odradzam

Kto tego konowała nazywa lekarzem? Kawał gbura, brak kompetencji a jest biegłym sądowym.Brak elementa

Nie polecam.Lekarz nieuprzejmy żle traktuje pacjenta.Sprawia wrażenie jakby kpił i wątpił w przedstawiane dolegliwości. Niedokładny nierzetelny.Nigdy nie trafiłam na takiego lekarza.